Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

лип
14
2016

Інформація про результати проведення перевірки Харлана Михайла Михайловича

Інформація про результати проведення перевірки Харлана Михайла Михайловича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Харлана Михайла Михайловича, який обіймає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Харлана М.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

лип
14
2016

Інформація про результати проведення перевірки Гусак Ірини Миколаївни

Інформація про результати проведення перевірки Гусак Ірини Миколаївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Гусак Ірини Миколаївни, яка обіймає посаду керуючої справами виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гусак І.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

лип
14
2016

Інформація про результати проведення перевірки Дроботі Геннадія Миколайовича

Інформація про результати проведення перевірки Дроботі Геннадія Миколайовича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Дроботі Геннадія Миколайовича, який обіймає посаду першого заступника міського голови.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Дроботі Г.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

лип
13
2016

Десята сесія Гадяцької міської ради від 13.07.2016 року

Рішення, прийняті на десятій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.07.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження міської Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців м. Гадяча на 2016 рік.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча на 2016 рік.

5. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

6. Про проект «Енергозберігаючі заходи в дошкільному навчальному закладі «Веснянка» Гадяцької міської ради м. Гадяч для комфорту та затишку вихованців».

7. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міста Гадяч цілісного майнового комплексу державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище».

9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

10. Про надання дозволу на придбання службового легкового автомобіля.

11. Про затвердження Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

12. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (внесення змін до генерального плану, план зонування території та розділ інжененерно-технічних заходів цивільного захисту міста Гадяча) на 2016 р.

13. Про затвердження детального плану території частини кваталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею для земельної ділянки по вул. Шевченка, 4-б.

14. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Полтавська, вул. Радянська, пров. Тракторний та

пров. Веселий для земельної ділянки по вул. Полтавська, 74-б.

15. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Дзержинського, Мирного Панаса та Крупської для земельної ділянки по вул. Дзержинського, 15.

16. Про розроблення детального плану території частини кваталу, обмеженого вулицями Гетьманською, Чапаєва, Шевченка, площею Соборною для земельної ділянки по вул. Гетьманська, 3-а.

17. Про проведення земельних торгів (аукціону).

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0243 га, з метою передачі її у спільну сумісну власність гр. Кошелю Івану Миколайовичу, Кошель Наталії Пилипівні, Швидкій Людмилі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська (бувша 50 років Жовтня),28, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0028 га, з метою передачі її у власність гр. Яловому Михайлу Григоровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 8, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0207 га, з метою передачі її у власність гр. Хоменко Людмилі Іванівніі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 4, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу ПП "Укрбудсервіс-ДВМ" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, на перехресті вулиць Гагаріна та Тельмана для встановлення рекламоносія, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу ФОП Шиловичу Віталію Григоровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,30-л, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0999 га, з метою передачі її у власність гр. Письменній Людмилі Борисівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Молодіжна,2-в, землі житлової та громадської забудови.

Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Десята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

Докладніше »

-->