Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

серп
2
2016

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

02 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки щодо Криштопи Світлани Сергіївни , головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Про заборону розробки та видобування піску в районі станції ІІ підйому води по вул. Свердлова

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

28 липня 2016 року № 335

Про заборону розробки та видобування піску в районі станції ІІ підйому води по вул. Свердлова

Докладніше »

лип
15
2016

Десята сесія Гадяцької міської ради від 13.07.2016 року

13 липня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася десята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 23 депутата з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій: комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова - Боцула О.А.), комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв'язку та управління майном (голова - Голуб Л.Б.), комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова Лепський М. М.), комісія з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова Мотрич В. Д.). На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що вносились на розгляд пленарного засідання десятої сесії. В роботі постійних комісій взяли участь керівники управлінь і відділів міської ради, представники громадських організацій.

Порядок денний десятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.07.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження міської Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців м. Гадяча на 2016 рік.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча на 2016 рік.

5. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

6. Про проект «Енергозберігаючі заходи в дошкільному навчальному закладі «Веснянка» Гадяцької міської ради м. Гадяч для комфорту та затишку вихованців».

7. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міста Гадяч цілісного майнового комплексу державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище».

9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

10. Про надання дозволу на придбання службового легкового автомобіля.

11. Про затвердження Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

12. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (внесення змін до генерального плану, план зонування території та розділ інжененерно-технічних заходів цивільного захисту міста Гадяча) на 2016 р.

13. Про затвердження детального плану території частини кваталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею для земельної ділянки по вул. Шевченка, 4-б.

14. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Полтавська, вул. Радянська, пров. Тракторний та

пров. Веселий для земельної ділянки по вул. Полтавська, 74-б.

15. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Дзержинського, Мирного Панаса та Крупської для земельної ділянки по вул. Дзержинського, 15.

16. Про розроблення детального плану території частини кваталу, обмеженого вулицями Гетьманською, Чапаєва, Шевченка, площею Соборною для земельної ділянки по вул. Гетьманська, 3-а.

17. Про проведення земельних торгів (аукціону).

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0243 га, з метою передачі її у спільну сумісну власність гр. Кошелю Івану Миколайовичу, Кошель Наталії Пилипівні, Швидкій Людмилі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська (бувша 50 років Жовтня),28, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0028 га, з метою передачі її у власність гр. Яловому Михайлу Григоровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 8, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0207 га, з метою передачі її у власність гр. Хоменко Людмилі Іванівніі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 4, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу ПП "Укрбудсервіс-ДВМ" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, на перехресті вулиць Гагаріна та Тельмана для встановлення рекламоносія, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу ФОП Шиловичу Віталію Григоровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,30-л, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0999 га, з метою передачі її у власність гр. Письменній Людмилі Борисівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Молодіжна,2-в, землі житлової та громадської забудови.

24. Різне.

Засідання депутатських комісій

Пленарне засідання депутатського корпусу

-->