Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

11 серпня 2016 року

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік

Докладніше »

серп
4
2016

Зростання соціально-економічного розвитку міста Гадяча

На сьогодні в місті ведуться роботи з благоустрою вулиць, прибудинкових територій багатоповерхових будинків, доріг і тротуарів відповідно до прийнятої міською радою Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

Завдяки перевиконанню за 6 місяців цього року плану надходжень до бюджету міста з 1 липня 2016 року направлено додаткові кошти на ремонти та реконструкції в першу чергу дитячих садків, загальноосвітніх шкіл (встановленняенергозберігаючих вікон і дверей, ремонт дахів, харчоблоків тощо).

Для безпечного руху пішоходів та автотранспорту через перехрестя вулиць на сьогодні облаштовані в місті світлофорами три перехрестя вулиць та світлофор – попередження по вул. Тельмана (в районі загальноосвітньої школи №4). Доповнено світлофором перехрестя вул. Тельмана- вул. Лохвицька. Повністю реконструйовано регулювання руху пішоходів і транспорту на перехресті «Сарський» та встановлено нові світлофори на площі Миру.

Проходить і буде проводитись й надалі реконструкція пішохідних доріжок по місту. Новими тротуарами облаштовано мікрайон «Сарський». Відповідно створено сквер на розі вулиць Драгоманова-Полтавська для відпочинку місцян, в першу чергу дітей. Тут запрацював фонтан (другий в місті) із підсвітленням у вечірній час.

Будівництво тротуарів буде продовжено по вул. Полтавській в напрямку «Заяру» та вул. Будька (ліва сторона).

Продовжуються поточні ремонти доріг міста: нещодавно їх проведено по вул. Чапаєва, Білохи.

серп
4
2016

Оголошення

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради повідомляє, що відповідно до ст.25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» проводиться щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Жителям м. Гадяч для подальшого перебування на квартирному обліку до 1 жовтня 2016 року необхідно надати до виконкому Гадяцької міської ради наступні документи: довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію; акт перевірки житлових умов; довідка з БТІ та витяг з Державного реєстру речових прав власності про відсутність або наявність у власності нерухомого майна на всіх членів сім’ї; копія паспорта з відмітками про реєстрацію; копія ідентифікаційного коду; при наявності пільг – копію відповідного посвідчення.

Про скликання одинадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01 серпня 2016 року № 173- р

Про скликання одинадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

серп
2
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–червень 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 червня 2016р. становила 23998 осіб. Упродовж січня–травня 2016р. чисельність населення збільшилась на 9 осіб.

У січні–травні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1820 домогосподарствам на загальну суму 1523,8 тис.грн.

Доходи населення

Упродовж травня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 11,2%, або на 1,2 млн.грн, і на 1 червня 2016р. становила 9,2 млн.грн, що на 11,8% більше показника на початок 2016р. Увесь борг утворено на економічно активних під-приємствах.

Головне управління статистики у Полтавській області

-->