Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Десята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік

Докладніше »

лип
8
2016

До уваги жителів та гостей міста Гадяча!

Надаємо лист Гадяцького міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України»:

Громадські слухання щодо детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею, у м. Гадяч

Громадські слухання щодо детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею, у м. Гадяч

Завершується прийом пропозицій громадськості детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею, у м. Гадяч Полтавської обл., який розробляється у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на цільове призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Замовником даної документації є виконком Гадяцької міської ради.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 11 липня 2016 р. о 13.00 годині за адресою: м.Гадяч, вул.Л.Українки, 3 (Гадяцька міська рада).

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва виконкому Гадяцької міської ради за адресою: м.Гадяч, вул.Л.Українки, 3.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надавати до відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва виконкому Гадяцької міської ради за адресою: м.Гадяч, вул.Л.Українки, 3.

лип
7
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–травень 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 травня 2016р. становила 24009 осіб. Упродовж січня–квітня 2016р. чисельність населення збільшилась на 20 осіб.

У січні–квітні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1171 домогосподарству на загальну суму 1483,9 тис.грн.

Доходи населення

Упродовж квітня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зме-ншилась на 11,9%, або на 1,4 млн.грн, і на 1 травня 2016р. становила 10,3 млн.грн, що на 25,9% більше показника на початок 2016р. Увесь борг утворено на економічно активних під-приємствах.

Внутрішня торгівля

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснювали діяльність із роздріб-ної торгівлі, за січень–березень 2016р. становив 47453,9 тис.грн.

Головне управління статистики у Полтавській області

-->