Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

жовт
25
2016

Інформація про результати проведення перевірки Вєтрової Поліни Олександрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Вєтрової Поліни Олександрівни, яка обіймає посаду начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва - архітектора виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Вєтрової П.О. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

жовт
21
2016

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА ВСІМ !

26 жовтня 2016 року з 9.45 до 10.45

Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації буде проводити щорічну комплексну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення.

Попередження населення про запуск електросирен буде вести обласна державна телерадіокомпанія «Лтава» по обласному телебаченню, мережами обласного проводного мовлення, а також обласними мережами ефірного радіо на частотах програми «Ваша хвиля» (УР-1), а саме: Гадяцький р-н – 103,1 мГц. Під час цієї перевірки будуть 2 рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!». Трансляція сигналу «Увага всім!» буде вестись також по каналах обласної державної програми мереж проводового та ефірного радіомовлення.

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці району повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності обласної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

жовт
17
2016

Тринадцята сесія сьомого скликання міської ради

13 жовтня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася тринадцята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 23 депутати з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій: зокрема, активно пройшло спільне засідання комісій з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова - Боцула О.А.) та комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, зв`язків із засобами масової інформації (голова – Саченко А.В.), комісії з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова Мотрич В. Д.), з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова – Голуб Л.Б.)

В роботі спільного засідання комісій прийняли участь: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О. , начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Бутенко С.М.

На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що вносились на розгляд пленарного засідання тринадцятої сесії. В роботі постійних комісій взяли участь керівники управлінь і відділів міської ради, представники громадських організацій.

Порядок денний тринадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.10.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

4. Про внесення змін до Паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

5. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

6. Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету м. Гадяча.

7. Про виділення коштів з резервного фонду бюджету м. Гадяч на ліквідацію спалаху африканської чуми свиней в м. Гадяч.

8. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2017 роки.

9. Про внесеня змін та доповнень до паспорта міської Програми соціальної підтримки осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату електроенергії на 2016 рік.

10. Про заборону будівництва добудов (прибудов) до будинків (приміщень), фасади яких виходять на площу Миру.

11. Про передачу автомобіля з балансу міського комунального підприємства «Комунсервіс» на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

12. Про затвердження акту приймання-передачі нежитлової будівлі РБК, танцювального майданчика та огорожі танцювального майданчика в м. Гадяч, по вулиці Лесі Українки, 1.

13. Про затвердження акту приймання-передачі державного майна, об’єкта житлової нерухомості, малосімейного гуртожитку по вулиці Швидкого,3, корпус 1 в місті Гадячі.

14. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню капітального ремонту тротуарних доріжок по вулиці Драгоманова в м. Гадяч Полтавської області.

15. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню капітального ремонту тротуарних доріжок по вулиці Полтавська, 19 в м. Гадяч Полтавської області.

16. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону), з метою продажу права оренди на земельну ділянку в м. Гадяч, по вул. Воровського (біля багатоквартирного житлового будинку № 9).

17. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0214 га, по вулиці Вокзальна,1, в місті Гадяч, гр. Строканя Сергія Григоровича.

18. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,08 га, по вулиці Швидкого,3, в місті Гадяч, філії "Будівельно-монтажної фірми "Укгазпромбут" ПАТ "Уктрансгаз".

19. Про відмову в зменшенні розміру земельного податку та встановлення його на рівні 0,25 відсотка, за користування земельною ділянкою на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік, регіональній філії "Південно-західна залізниця" ПАТ "Українська залізниця".

20. Про надання дозволу СПДФО Оробей Віктору Андрійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 35 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Героїв Майдану (біля багатоквартирного житлового будинку № 2) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (влаштування автобусної зупинки з торгівельним павільйоном), землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Трачук Тетяні Миколаївні на викуп орендованої земельної ділянки площею 0,0296 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,15.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки загальною площею 0,1879 га на два землеволодіння гр. Ситніка Юрія Леонідовича для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,74-а та 74-б.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0106 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Лавдир Оксані Миколаївні, Бондар Наталії Анатоліївні, Бондар Світлані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства (присадибна ділянка), за адресою: місто Гадяч, провулок Володарського,7.

24. Про надання дозволу гр. Салу Володимиру Михайловичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Калініна,35, кв. 2, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Бондаренко Лесі Валер'янівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Будька,15, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Троцькому Андрію Михайловичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування добудови розміром 9,45×7,8 метра, до квартири № 4, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,17, землі житлової та громадської забудови.

27. Про надання дозволу гр. Троцькому Михайлу Івановичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування добудови розміром 8,0×3,7 метра, до квартири № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,21, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Маслову Дмитру Сергійовичу та гр. Діброві Ірині Володимирівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,13, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

29. Про надання дозволу гр. Пономарьову Сергію Костянтиновичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16-а, землі житлової та громадської забудови.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки по провулку І-ий Волгоградський, 6 загальною площею 0,0649 га на дві земельні ділянки, гр. Базі Софії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

-->