Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про звернення депутатів Гадяцької міської ради до Президента України

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чотирнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

28 жовтня 2016 року

Про звернення депутатів

Гадяцької міської ради

до Президента України,

Верховної Ради України,

Кабінету Міністрів України

Докладніше »

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чотирнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

28 жовтня 2016 року

Про внесення змін до

бюджету міста Гадяч

на 2016 рік

Докладніше »

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25 жовтня 2016 року № 235 - р

Про скликання чотирнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

жовт
25
2016

Інформація про результати проведення перевірки Дмитраш Анни Сергіївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, фінансовим управлінням Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Дмитраш Анни Сергіївни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дмитраш А.С. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

жовт
25
2016

Інформація про результати проведення перевірки Жукової Юлії Володимирівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Жукової Юлії Володимирівни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Жукової Ю.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

-->