Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

серп
2
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–червень 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 червня 2016р. становила 23998 осіб. Упродовж січня–травня 2016р. чисельність населення збільшилась на 9 осіб.

У січні–травні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1820 домогосподарствам на загальну суму 1523,8 тис.грн.

Доходи населення

Упродовж травня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 11,2%, або на 1,2 млн.грн, і на 1 червня 2016р. становила 9,2 млн.грн, що на 11,8% більше показника на початок 2016р. Увесь борг утворено на економічно активних під-приємствах.

Головне управління статистики у Полтавській області

серп
2
2016

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

02 серпня 2016 року у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки щодо Криштопи Світлани Сергіївни , головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Про заборону розробки та видобування піску в районі станції ІІ підйому води по вул. Свердлова

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

28 липня 2016 року № 335

Про заборону розробки та видобування піску в районі станції ІІ підйому води по вул. Свердлова

Докладніше »

-->