Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

лист
7
2016

Шановні мешканці міста Гадяча!!!

Гадяцька міська рада повідомляє, що відповідно до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Гадяцькій райдержадміністрації від 21 жовтня 2016 року №7 "Про виконання плану заходів щодо ліквідації африканської чуми свиней на території міста Гадяча" та Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, з 8 листопада 2016 року протягом цього тижня будуть проводитися спеціалізованою організацією заходи по регулюванні чисельності бродячих тварин на території міста, шляхом їх відлову з подальшою передачею Гадяцькій районній державній лікарні ветеринарної медицини для проведення евтаназії.

Рекомендуємо всім власникам домашніх тварин суворо дотримуватися Правил утримання тварин у місті Гадячі та тримати їх у вільному вигулі на ізольованій, добре огородженій території чи в ізольованому приміщенні на прив'язі або без неї -в закритих дворах з висотою огорожі, що виключає можливість втечі.

Виконком Гадяцької міської ради.

лист
2
2016

Про скликання п’ятнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01 листопада 2016 року № 241 - р

Про скликання п’ятнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

лист
2
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–вересень 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 вересня 2016р. становила 23937 осіб. Упродовж січня–серпня 2016р. чисельність населення зменшилася на 52 особи.

У січні–серпні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 4193 домогосподарствам на загальну суму 1784,3 тис.грн.

Крім того, 20 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Доходи населення

Упродовж серпня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 2,6%, або на 186,7 тис.грн, і на 1 вересня 2016р. становила 6860,2 тис.грн, що на 16,3% менше показника на початок 2016р. Увесь борг утворено на економічно активних підприємствах.

Головне управління статистики у Полтавській області
жовт
28
2016

Чотирнадцята позачергова сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання від 28.10.2016 р.

Питання, що були розглянуті на чотирнадцятій позачерговій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 28.10.2016 року.

1. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2016 рік.

4. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки».

5. Про звернення депутатів Гадяцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

6. Про внесення змін до Положення про комісію з розгляду питань надання матеріальної допомоги населенню міста Гадяча.

7. Про надання статусу житлового будинку малосімейному гуртожитку по вулиці Швидкого, 3, корпус 1 в місті Гадячі.

8. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0170 га, по вулиці Корзуна,16, в місті Гадяч, гр. Нікітовського Романа Васильовича.

9. Про надання дозволу гр. Нікітовському Роману Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 40 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Корзуна (біля присадибної ділянки № 16) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - влаштування торгівельного павільйону з навісом, для торгівлі продуктами харчування, землі житлової та громадської забудови.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0376 га, із земель житлової та громадської забудови, по вулиці Воровського,13-а, в місті Гадяч, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0035 га, СПДФО Ороб'ю Віктору Андрійовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – влаштування автобусної зупинки з торгівельним павільйоном, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0156 га, ФОП Жигурі Сергію Петровичу та гр. Жигурі Олегу Петровичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування торгівельного кіоску), землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0490 га, ФОП Дубовицькому Сергію Івановичу, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,1, для будівництва та обслуговування закладів побутового обслуговування - розміщення дитячого батуту, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0025 га, з метою передачі її в оренду, гр. Голубенко Наталії Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,2-б, для обслуговування індивідуального гаража № 7, землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0036 га, з метою передачі її у власність гр. Сергієнку Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,102-а, землі житлової та громадської забудови.

16. Про надання дозволу гр. Бондарю Миколі Петровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,67, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Темінській Інні Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 13 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Терешкової (у дворі, біля житлового будинку № 5), з метою встановлення тимчасової споруди для здійснення господарської діяльності, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Пасічніченко Тамарі Олексіївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Незалежності,9, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Дуличу Сергію Миколайовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі в користування на умовах оренди для городництва, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Степовій (біля присадибної ділянки № 2), для сільськогосподарського використання.

20. Про надання дозволу гр. Гейко Олені Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 14 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Терешкової,1, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – влаштування східців та пандусу до магазину, землі іншої житлової забудови.

21. Про надання дозволу ТОВ "Укролія" на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,55, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу ПАТ "Державний ощадний банк України" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 25,25 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по площі Миру,12, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування східців та влаштування пандусу до приміщення банку, землі житлової та громадської забудови.

Результати голосування депутатів на засіданні чотирнадцятої позачергової сесії Гадяцької міської ради 28.10.2016 р.

жовт
28
2016

Поздоровлення ветеранів

Дорогі ветерани, шановні Гадячани, прийміть щирі вітання з 72-ою річницею звільнення України від нацистів!

28 жовтня - день, коли ми вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а в повоєнні роки розпочали тривалий і складний процес відбудови зруйнованих міст та сіл, відродження економічного потенціалу нашої країни заради мирного майбутнього.

Від імені всіх гадячан висловлюємо щирі слова подяки тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшов до перемоги. Бажаємо Вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

Щастя, добра, здоров'я, оптимізму, бадьорості духу та любові оточуючих ще на багато років!

Доземний уклін вам, дорогі ветерани!

З повагою і вдячністю, міський голова В.О.Нестеренко

-->