Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею

Відповідно до рішення IX сесії сьомого скликання Гадяцької міської ради, відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва виконавчого комітету Гадяцької міської ради розпочинає прийом пропозицій щодо детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею, у м. Гадяч Полтавської обл.

Детальний план території розробляється у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на цільове призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Замовником даної містобудівної документації є виконком Гадяцької міської ради, розробником — ТОВ «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС».

Детальніше ознайомитися з проектом даної містобудівної документації Ви можете, звернувшись у відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва виконавчого комітету Гадяцької міської ради за адресою: вул. Л. Українки, 3, м. Гадяч.

Нагадуємо, що згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об»єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

черв
24
2016

Інформація про результати проведення перевірки Колбасіної Яни Валентинівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Колбасіної Яни Валентинівни, яка обіймає посаду головного спеціаліста з мобілізаційних питань юридичного відділу виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Колбасіної Я.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

черв
24
2016

Програми, податки, збори – основні питання чергової сесії міської ради

22 червня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася дев’ята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 20 депутатів з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управління та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович – міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій: комісія з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова – Мотрич В.Д.), комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова – Лепський М.М.), комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціального-економічного розвитку, підприємництва (голова – Боцула О.А.), комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова – Голуб Л.Б.) та спільне засідання 2-х комісій: комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціального-економічного розвитку, підприємництва (голова – Боцула О.А.)та комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова – Голуб Л.Б.). В роботі комісій взяли участь посадові особи міської ради: начальник фінансового управління міської ради Бабенко А.Л., начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Бутенко С.М., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради Галушка І.О., директор Гадяцького історико-краєзнавчого музею Сиротюк В.М., перший заступник міського голови Дроботя Г.М. та секретар міської ради Сафонов Г.В. На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що виносилися на розгляд пленарного засідання дев’ятої сесії.

В «різному» із повідомленнями та зверненнями виступили депутати: Голуб Л.Б. щодо роботи постійної комісії щодо перевірки реєстрації та проживання громадян в гуртожитку міської ради за адресою: вул. Полтавська, 17-а.; Будник О.В. щодо благоустрою вул. Садової; Гузь А.С. щодо порушення режиму роботи кафе «Сан-Сіті», діяльності несанкціонованого піскового кар’єру та Фісун М.М., довірена особа кандидата в народні депутати України Мигаля Олександра Миколайовича.

Рішення прийняті на дев’ятій сесії міської ради сьомого скликання:

1. Про затвердження Положення про цільовий фонд Гадяцької міської ради (нова редакція).

2. Про передачу права на здійснення видатків на охорону здоров”я Гадяцькій районній раді у 2017 році.

3. Про транспортний податок.

4. Про затвердження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у 2017 році.

5. Про встановлення місцевих податків та зборів бюджету міста Гадяч в 2017 році.

6. Про затвердження міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

7. Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2017 рік.

8. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяча у 2017 році.

9. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

10. Про затвердження доповнень до Паспорта міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2016 р.р.

11. Про затвердження доповнень до Паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

12. Про затвердження змін до Паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р., затвердженого 7 сесією Гадяцької міської ради 7 скликання від 14 квітня 2016 року.

13. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

14. Про визначення виконавця проектних робіт з розроблення історико-архітектурного опорного плану м. Гадяч Полтавської області.

15. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, площею Соборною.

16. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції самопливного каналізаційного колектора по вулиці 50 років Жовтня (в районі будинку № 56) міста Гадяча Полтавської області.

17. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

18. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Гадяцької міської ради.

19. Про затвердження результатів конкурсу по передачі в оренду частини будівлі котельні загальною площею 134,0 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а».

20. Про затвердження договору оренди частини будівлі котельні загальною площею 134,0 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а», яка належить територіальній громаді міста Гадяч між Гадяцькою міською радою та фізичною особою-підприємцем Мотричем Юрієм Дмитровичем.

21. Про надання пільги орендарю кредитній спілці «Надія» по платі за оренду частини будівлі банно-прального комбінату на 2016 рік.

22. Про надання дозволу на викуп 9/50 частини нежитлової орендованої будівлі банно-прального комбінату загальною площею 225,7 м. кв., разташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, № 12 «а» приміщення № 1 Сегалю Олегу Львовичу.

23. Про передачу на баланс МКП «Комунсервіс» необоротних активів.

24. Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

25. Про встановлення ставок земельного податку на земельні ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

26. Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

27. Про скасування рішення 8 сесії 7 скликання міської ради від 18.05.2016 року "Про надання дозволу гр. Різниченко Світлані Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,26, землі житлової та громадської забудови".

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні Гадяцької ЦРЛ на дві земельні ділянки, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Лохвицька,1 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, та для будівництва індивідуального гаража, землі житлової та громадської забудови.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1782 га, з метою передачі її в оренду гр. Ситнику Юрію Леонідовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лесі Українки, 10, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0649 га, з метою передачі її у власність гр. Базі Софії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Волгоградський, 6, землі житлової та громадської забудови.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0679 га, з метою передачі її у власність гр. Бусійок Наталії Павлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна, 7, землі житлової та громадської забудови.

32. Про надання дозволу гр. Незямову Олегу Костянтиновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру, 26, землі житлової та громадської забудови.

33. Про надання дозволу гр. Кириченко Тетяні Григорівні та Кириченку Антону Михайловичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільне користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування добудови до квартири № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,13, землі житлової та громадської забудови.

34. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, гр. Бутко Тетяні Миколаївні, площею 0,0479 га, укладеного з міською радою 13. 05. 2011 року, реєстраційний номер 532040004001292 від 12. 07. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна ( в районі авто мийки), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

35. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, гр. Гафаровій Світлані Гафізівні, площею 0,0463 га, укладеного з міською радою 13. 05. 2011 року, реєстраційний номер 532040004001291 від 12. 07. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (в районі авто мийки), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

36. Про надання дозволу гр. Бойко Катерині Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 4, за адресою: місто Гадяч, провулок Лохвицький,3-а, землі житлової та громадської забудови.

черв
24
2016

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня у м. Гадяч біля меморіального комплексу пам’ятників «Слава» у міському парку Перемоги громадськість міста вшанували пам'ять жертв війни в Україні.

У заходах до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні взяли участь і виступили міський голова В. Нестеренко, голова райдержадміністрації О. Матюшенко та голова районної ради В. Нікітенко.

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

черв
22
2016

Дев'ята сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

Рішення, прийняті на дев'ятій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 22.06.2016 року.

1. Про затвердження Положення про цільовий фонд Гадяцької міської ради (нова редакція).

2. Про передачу права на здійснення видатків на охорону здоров”я Гадяцькій районній раді у 2017 році.

3. Про транспортний податок.

4. Про затвердження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у 2017 році.

5. Про встановлення місцевих податків та зборів бюджету міста Гадяч в 2017 році.

6. Про затвердження міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

7. Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2017 рік.

8. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяча у 2017 році.

9. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

10. Про затвердження доповнень до Паспорта міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2016 р.р.

11. Про затвердження доповнень до Паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

12. Про затвердження змін до Паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р., затвердженого 7 сесією Гадяцької міської ради 7 скликання від 14 квітня 2016 року.

13. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

14. Про визначення виконавця проектних робіт з розроблення історико-архітектурного опорного плану м. Гадяч Полтавської області.

15. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, площею Соборною.

16. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції самопливного каналізаційного колектора по вулиці 50 років Жовтня (в районі будинку № 56) міста Гадяча Полтавської області.

17. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

18. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Гадяцької міської ради.

19. Про затвердження результатів конкурсу по передачі в оренду частини будівлі котельні загальною площею 134,0 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а».

20. Про затвердження договору оренди частини будівлі котельні загальною площею 134,0 м. кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а», яка належить територіальній громаді міста Гадяч між Гадяцькою міською радою та фізичною особою-підприємцем Мотричем Юрієм Дмитровичем.

21. Про надання пільги орендарю кредитній спілці «Надія» по платі за оренду частини будівлі банно-прального комбінату на 2016 рік.

22. Про надання дозволу на викуп 9/50 частини нежитлової орендованої будівлі банно-прального комбінату загальною площею 225,7 м. кв., разташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, № 12 «а» приміщення № 1 Сегалю Олегу Львовичу.

23. Про передачу на баланс МКП «Комунсервіс» необоротних активів.

24. Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

25. Про встановлення ставок земельного податку на земельні ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

26. Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

27. Про скасування рішення 8 сесії 7 скликання міської ради від 18.05.2016 року "Про надання дозволу гр. Різниченко Світлані Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,26, землі житлової та громадської забудови".

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні Гадяцької ЦРЛ на дві земельні ділянки, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Лохвицька,1 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, та для будівництва індивідуального гаража, землі житлової та громадської забудови.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1782 га, з метою передачі її в оренду гр. Ситнику Юрію Леонідовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лесі Українки, 10, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0649 га, з метою передачі її у власність гр. Базі Софії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Волгоградський, 6, землі житлової та громадської забудови.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0679 га, з метою передачі її у власність гр. Бусійок Наталії Павлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна, 7, землі житлової та громадської забудови.

32. Про надання дозволу гр. Незямову Олегу Костянтиновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру, 26, землі житлової та громадської забудови.

33. Про надання дозволу гр. Кириченко Тетяні Григорівні та Кириченку Антону Михайловичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільне користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування добудови до квартири № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,13, землі житлової та громадської забудови.

34. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, гр. Бутко Тетяні Миколаївні, площею 0,0479 га, укладеного з міською радою 13. 05. 2011 року, реєстраційний номер 532040004001292 від 12. 07. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна ( в районі авто мийки), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

35. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, гр. Гафаровій Світлані Гафізівні, площею 0,0463 га, укладеного з міською радою 13. 05. 2011 року, реєстраційний номер 532040004001291 від 12. 07. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (в районі авто мийки), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

36. Про надання дозволу гр. Бойко Катерині Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 4, за адресою: місто Гадяч, провулок Лохвицький,3-а, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на дев'ятій сесії міської ради сьомого скликання від 22.06.2016 р.

-->