Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

жовт
25
2016

Інформація про результати проведення перевірки Дмитраш Анни Сергіївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, фінансовим управлінням Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Дмитраш Анни Сергіївни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дмитраш А.С. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

жовт
25
2016

Інформація про результати проведення перевірки Жукової Юлії Володимирівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Жукової Юлії Володимирівни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Жукової Ю.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

жовт
25
2016

Інформація про результати проведення перевірки Вєтрової Поліни Олександрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Вєтрової Поліни Олександрівни, яка обіймає посаду начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва - архітектора виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Вєтрової П.О. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

жовт
21
2016

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА ВСІМ !

26 жовтня 2016 року з 9.45 до 10.45

Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації буде проводити щорічну комплексну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення.

Попередження населення про запуск електросирен буде вести обласна державна телерадіокомпанія «Лтава» по обласному телебаченню, мережами обласного проводного мовлення, а також обласними мережами ефірного радіо на частотах програми «Ваша хвиля» (УР-1), а саме: Гадяцький р-н – 103,1 мГц. Під час цієї перевірки будуть 2 рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!». Трансляція сигналу «Увага всім!» буде вестись також по каналах обласної державної програми мереж проводового та ефірного радіомовлення.

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці району повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності обласної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

-->