Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

груд
1
2016

1 ГРУДНЯ: 25-А РІЧНИЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.

Напередодні референдуму великий вплив мала небайдужа позиція української інтелігенції, зокрема, пристрасне слово відомої письменниці Ліни Костенко, з яким вона звернулася до громадськості: «Люди! Ось ви в неділю підете до виборчих дільниць, але не думайте, що це ваші кроки. Це вже хода історії!».

Тоді, 1 грудня 1991 року, 90,92 відсотки виборців дали ствердну відповідь на запитання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?».

Не було жодного регіону, жодного населеного пункту, де ідея незалежності України не знайшла б підтримки більшості громадян.

Зокрема, в Криму за незалежність проголосували 54,19 відсотка громадян, у Севастополі – 57,07 відсотка, у Донецькій, Луганській, Одеській та Харківській областях волю до власної держави виявили понад 80 відсотків громадян. В Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Хмельницькій, Черкаській, Вінницькій областях «за» проголосували більш як 95 відсотків громадян.

Втретє за 350 років нашої героїчної і водночас трагічної історії – від Визвольної війни середини ХVІІ століття – Україна здобула самостійність. Саме Всеукраїнський референдум наділив прийнятий Верховною Радою Акт проголошення незалежності України тією юридичною силою, яка дозволила ствердити: Радянський Союз як об’єкт міжнародного права перестав існувати, а на політичній карті світу з’явилася нова незалежна держава – Україна.

Вже наступного дня, 2 грудня 1991-го незалежність України визнали Польща і Канада, 4 грудня – Литва і Латвія. Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року пройшов в один день з першими виборами президента України, ним став Леонід Кравчук.

лист
30
2016

Штормове попередження

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології 02 грудня 2016 року, у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу очікуються складні погодні умови по території Полтавської області: сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 15 – 20 м/с.

Оперативний черговий управління цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30 листопада 2016 року № 252- р

Про скликання шістнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

лист
28
2016

Фінальна гра «Брейн ринг» серед міських шкіл на головний приз «Сова мудрості» від міського голови

25 листопада в Гадяцькій районній бібліотеці для дітей відбулася фінальна гра «Брейн ринг» серед міських шкіл на головний приз «Сова мудрості» від міського голови. Захід пройшов в атмосфері позитивних емоцій. Учасники відразу показали, що всі налаштовані тільки на перемогу та впродовж гри доводили високий інтелектуальний рівень, кмітливість та гарні знання.

За підсумками участі команд шкіл у конкурсі ерудитів переможцями стали вихованці Гадяцької гімназії ім. О. Пчілки, друге місце виборола команда Гадяцької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна, третє – команда Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4.

Наприкінці свята з вітальним словом виступив міський голова В.О. Нестеренко, який вручив головний приз переможцям гри, а керівників клубу «Магніт» О.В. Грабенка та О.В. Кірія за багаторічний розвиток інтелектуального руху серед учнівської молоді міста та з нагоди 10-річного ювілею фінальної гри на приз «Сова мудрості» серед юних ерудитів Гадяччини нагородив Почесною грамотою та Подякою Гадяцької міської ради.

лист
16
2016

Працівників «Укртелекому» привітали зі святом

Сьогодні, 16 листопада, в актовій залі СЛД № 2 м. Гадяч ПФ ПАТ «Укртелеком» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. З професійним святом присутніх привітали перший заступник міського голови Дроботя Г.М. та керівник апарату райдержадміністрації Панченко Л.М. Вітаючи зв’язківців, Геннадій Миколайович подякував їм за працю та побажав мирного неба, міцного здоров’я, професійних успіхів та наснаги в роботі.

Після вітального слова перший заступник міського голови вручив Почесну грамоту Гадяцької міської ради Дмитрієву Олександру Анатолійович, кабельнику - спаювальнику СЛД № 2 м. Гадяч ПФ ПАТ «Укртелеком».

-->