Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Перелік рішень, прийнятих на засіданні виконавчого комітету Гадяцької міської ради 19.01.2016 року

Перелік рішень, прийнятих на засіданні виконавчого комітету Гадяцької міської ради 19.01.2016 року

№ рішення Дата прийняття Назва рішення
1 19.01.2016 Про організацію громадських робіт у 2016 році

січ
19
2016

Вітання з Днем Соборності та Свободи України

Шановні гадячани!

Щиро вітаємо вас із Днем Соборності та Свободи України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності.

У цей доленосний час активного становлення нашої державності ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, а маємо стати активними творцями власного майбутнього. Лише у єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу.

Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!

Міський голова В.О.Нестеренко

січ
18
2016

Конкурс на оренду комунального майна

Конкурс на оренду комунального майна

„КП „Гадяч-житло" проводить конкурс на оренду комунального майна власності територіальної громади міста на першому поверсі будинку №17-а по вул. 50 років Жовтня у місті Гадяч. а саме:

1. Приміщення загальною площею 12.8 кв.м. з метою розміщення офісного приміщення. Мінімальний розмір місячної орендної плати становить 375,92 грн. з ПДВ.

Конкурс буде проведений через 10 робочих днів з дня опублікування оголошення у приміщенні КП „Гадяч-житло" 29 січня 2016 року о 14:00 годині за адресою: м. Гадяч вул. Драгоманова буд. №22 кім. №4.

Кінцевий термін прийняття пропозицій учаників до 28 січня 2016 року до 12:00 години."

січ
15
2016

Позачергова четверта сесія міської ради

Позачергова четверта сесія міської ради

14 січня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася позачергова четверта сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 22 депутата міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь керівники комунальних підприємств міста, начальники управлінь та відділів міської ради, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

На початку роботи сесії міський голова вручив посвідчення та нагрудний знак "Мати-героїня" жительці міста Окаянченко Ларисі Володимирівні - матері восьми дітей, якій Указом Президента України від 3 грудня 2015 року присвоєно почесне звання "Мати-героїня".

Також міський голова представив присутнім новопризначених начальників управлінь та відділів міської ради:

- Бебенко Аллу Леонідівну - начальника фінансового управління Гадяцької міської ради;

- Куришко Світлану Іванівну - начальника відділу організаційної та кадрової роботи;

- Максименка Петра Івановича - начальника юридичного відділу;

- Москаленко Яну Миколаївну - начальника відділу фінансово-господарського забезпечення;

- Галушку Інну Олександрівну - начальника відділу економічного розвитку та інвестицій;

- Бутенка Станіслава Миколайовича - начальника відділу освіти, молоді та спорту.

- Сиротюка Василя Михайловича – директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

Під час пленарного засідання сесії депутатами було розглянуто 21 основне питання порядку денного та 6 питань в "Різному".

Зокрема розглянуто та прийнято рішення:

1. Про бюджет міста Гадяч на 2016 рік (приведення у відповідність до Закону України від 25.12.2015 №928-VIII "Про державний бюджет України на 2016 рік").

2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік.

3. Про прийняття із спільної власності територіальних громад району до комунальної власності територіальної громади м. Гадяч установ галузі "Освіти", "Культури".

4. Про затвердження Програми організації харчування учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча.

5. Про затвердження Статуту Гадяцького історико-краєзнавчого музею в новій редакції.

6. Про продовження дії міських Програм, Положень та Правил на 2016 рік.

7. Про затвердження доповнень до паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

8. Про затвердження доповнень до паспорта міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2016 р.р.

9. Про затвердження доповнень до паспорта міської Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на території Гадяцької міської ради на 2015-2017 роки.

10. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Гадяцької міської ради VII скликання.

11. Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань надання матеріальної допомоги населенню міста Гадяч.

12. Про передачу в тимчасове користування з правом оперативного управління комунального нерухомого майна, а саме частину нежитлового приміщення №2 - готель по вул. Драгоманова, 4 в м. Гадяч загальною площею 191,5 м. кв., яке належить територіальній громаді м. Гадяч відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

січ
15
2016

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

15 січня 2016 року у Гадяцькій міській раді розпочато проведення перевірки щодо Бакути Володимира Петровича, завідувача сектору земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

-->