Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

бер
31
2011

До уваги читачів

В розділі "Проекти рішень для обговорення" добавлена функція "Обговорити". Запрошуємо бажаючих висловити свою думку.

бер
23
2011

Засідання дорадчого комітету

22 березня відбулося засідання Дорадчого комітету при міському голові з питань розвитку туризму та туристичної інфраструктури міста Гадяча.

Члени комітету і запрошені поділилися власним баченням розвитку туристичної інфраструктури в місті. Також висловили пропозиції про свою безпосередню участь у цій нелегкій роботі.Докладніше »

бер
22
2011

Зустріч в Адміністрації Президента

18 березня 2011 року в залі засідань Адміністрації Президента відбулася зустріч керівництва Адміністрації Президента України з членами делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2011-2012 роки, в якій взяла участь міський голова Тетяна Миколаївна Савченко.

Докладніше »

бер
14
2011

Створено дорадчий комітет

Міським головою було створено дорадчий комітет.

14.03.2011 року відбулося його перше засідання.

Було обговорено шляхи розвитку туристичної інфраструктури міста Гадяча та заплановано підготовку концепції розвитку туризму в місті Гадячі на 2011-2015 роки.

Докладніше »

лют
24
2011

Звернення Міської ради до Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України

Шановний Володимире Михайловичу!

Шановний Миколо Яновичу!

Гадяцький район та місто Гадяч Полтавської області мають неоціненну історико-культурну спадщину, яка представляє великий інтерес не тільки для України і українців, але й для багатьох людей в різних куточках світу. Перш за все це місце народження Драгоманова Михайла Петровича – видатного українського публіциста, історика, філософа, економіста, літературознавця, фольклориста, громадського діяча, 170- річчя з дня народження якого Україна і світ святкуватиме у вересні 2011 року, у місті народилась жила і працювала Оле́на Пчі́лка (Ольга Петрівна Косач) — українська письменниця, драматург, публіцистка, громадська і культурна діячка, перекладачка, етнограф, член-кореспондент Всеукраїнської академії наук, мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова, міськими вулицями ходила, писала тут свої безсмертні твори Леся Українка (Лари́са Петрі́вна Ко́сач-Кві́тка) — видатна українська письменниця, перекладач, культурний діяч, по-друге, місто Гадяч було однією з гетьманських столиць України. Докладніше »