Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

груд
15
2016

Урочисте відзначення Дня ліквідатора

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м. Гадяч відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до меморіального комплексу «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля».

У заході взяли участь перший заступник міського голови Г.М. Дроботя, перший заступник голови райдержадміністрації С.М. Бондаренко, голова районної ради В.П. Нікітенко, ліквідатори, представники громадськості та місцевих засобів масової інформації.

По завершенню мітингу в кіноконцертному залі «Дружба» відбувся тематичний концерт.

груд
15
2016

Про скликання другого пленарного засідання шістнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 грудня 2016 року № 260- р

Про скликання другого пленарного засідання шістнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

груд
13
2016

Покращення доступу дітей з особливими освітніми потребами до навчальних закладів міста

Люди з обмеженими фізичними можливостями живуть у всьому світі, і завдання будь-якого цивілізованого суспільства забезпечити їм повноцінне життя і в тому числі можливість безперешкодного доступу в усі без винятку громадські будівлі, приміщення та засоби транспорту. Свобода пересування – право закріплене конституціями усіх країн і охороняється державою. Цілям забезпечення переміщення маломобільних груп населення служать підйомники для інвалідів.

Для забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами шляхом впровадження інклюзивного навчання в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечення безперешкодного доступу дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей-інвалідів, до навчальних закладів, міською радою були виділені кошти для придбання гусеничного підйомника в Гадяцьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 4, так як саме в цьому навчальному закладі здобувають освіту 8 учнів інклюзивної форми навчання.

13 грудня 2016 року міський голова Володимир Олександрович Нестеренко передав колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 гусеничний підйомник, який вважається одним із найбільш компактних і легких для переміщення інваліда-візочника по сходах.

груд
13
2016

Інформація про результати проведення перевірки Степаненко Олени Володимирівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Степаненко Олени Володимирівни, яка обіймає посаду адміністратора центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Степаненко О.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

Про Звернення депутатів міської ради до Міністерства охорони здоров'я України

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шістнадцята сесія сьомого скликання

(перше пленарне засідання)

РІШЕННЯ

Про Звернення депутатів міської ради до Міністерства охорони здоров'я України

Докладніше »

-->