Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

вер
10
2016

Дорогі гадячани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з Днем міста! Це наше з вами спільне свято, свято славної гадяцької громади.

В нашому рідному місті живуть і трудяться люди, які своєю працею наближають добрі зміни в його буття. Вірю, що разом ми й надалі будемо розбудовувати наше місто для досягнення іще вагоміших результатів у поліпшенні життя гадячан.

Від щирого серця бажаю всім жителям та гостям нашого міста миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій і впевненості у щасливе майбутнє.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто!

Зі святом, дорогі гадячани!

вер
9
2016

10 міфів про субсидію

Сьогодні питання отримання субсидії хвилює чи не кожного гадячанина. Пропонуємо до вашої уваги 10 міфів про субсидії, які ви могли чути, та які не відповідають дійсності.

-->