Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

вер
12
2016

Відсвяткували День міста

10 вересня в м. Гадяч відбулись святкові заходи з нагоди Дня міста. Цього року святкова програма була досить різноманітною. З самого ранку для жителів нашого міста були організовані різні розважальні заходи: шахово-шашковий турнір, спартакіада з легкої атлетики серед навчальних закладів міста, велопробіг, показові виступи картингістів, виставка домашніх тварин, конкурс пісні-переспіви, різноманітні виставки та майстер-класи. Для наймолодших жителів міста у парку «Перемога» відбулися естафети для дошкільнят.

Незабутнім для багатьох гадячан став виступ військового оркестру Сумської 27-ї реактивно-артилерійської бригади ЗС України.

З щирим привітанням до жителів і гостей міста під час урочистостей звернувся міський голова В.Нестеренко. Сердечно поздоровив гадячан з Днем міста і народний депутат України Р.Богдан. Вітальну адресу від Міністра аграрної політики та продовольства України Т.Кутового зачитав міський голова В.Нестеренко.

Під час урочистостей гадячан нагородили Почесними грамотами та Подяками Гадяцької міської ради. Відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України» вручено керуючій справами виконавчого комітету Гадяцької міської ради І.Гусак.

Не обійшлося цього дня і без подарунків. Відповідно до рішення сесії міської ради з міського бюджету були виділені кошти для придбання автомобіля Lanos для лікарів КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», які обслуговують населення міста. Ключі від автомобіля отримала головний лікар В.Близнюк.

Місту подаровані пам’ятні картини від краєзнавця Олексія Новікова – правнука колишнього міського голови м. Гадяча (1891-1907 рр), купця другої гільдії, Новікова Олексія Васильовича, а від підполковника Горба Дмитра Васильовича символічний прапор Сумської 27-ї реактивно-артилерійської бригади ЗС України. Дані подарунки для зберігання передано до Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

Традиційно центром міста урочисто пройшла колона першокласників.

Слова щирих вітань зі сцени лунали цього дня і для працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Святкову програму продовжили виступи гостей із м. Полтава та рок-фестиваль.

Завершились святкування Дня міста святковим салютом та молодіжною дискотекою.
Шахово-шашковий турнір

Велопробіг
Виставка домашніх тварин

Спортивні естафети для дошкільнят

Спартакіада з легкої атлетики серед навчальних закладів міста

Виставка квіткових композицій

Художня та фотовиставка
Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку м. Гадяч на 2016 рік

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дванадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

13 вересня 2016 року

Про внесення змін та доповнень

до Програми економічного і

соціального розвитку

м. Гадяч на 2016 рік

Докладніше »

вер
12
2016

Мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення міста Гадяча від нацистських загарбників

Вже 73 роки минуло з того дня, коли на гадяцьку землю прийшла радість перемоги над нацистськими загарбниками.

Цьогоріч, 11 вересня, біля пам’ятника Слави вшанувати пам'ять загиблих, висловити слова вдячності та повагу живим ветеранам зібрались керівництво міста, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій міста та небайдужі гадячани.

Виступаючи на мітингу та вітаючи мешканців міста, міський голова В. Нестеренко зі словами вдячності звернувся до сивочолих ветеранів. В своєму виступі Володимир Олександрович зазначив: «Нині ми об'єднуємося заради святої пам'яті нашого героїчного минулого. До землі вклоняємося ветеранам та вшановуємо світлу пам`ять воїнам, які не повернулися з війни. Ми маємо зробити все, щоб ветерани, які поряд з нами, були оточені шаною і турботою. Щоб наші діти, внуки і правнуки завжди пам`ятали, що вони нащадки героїв, які стали прикладом любові до рідної землі та героїзму».

Цього дня на адресу мешканців міста та ветеранів прозвучали слова вітання і від голови районної ради ветеранів І. Бережного та районного військового комісара, підполковника М. Овчаренка. У своєму виступі він також привітав всіх військовослужбовців з Днем танкістів.

За високий рівень професійної підготовки при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, під час проведення антитерористичної операції на сході України та з нагоди Дня танкістів Подякою Гадяцької міської ради нагороджений сержант, учасник бойових дій Гончаренко Вячеслав Вікторович.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави у міському парку, пам’ятника Корзуну, пам’ятних знаків воїнам-визволителям та братських могил.

По закінченню мітингу міською радою для ветеранів було проведено святковий обід.

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дванадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

13 вересня 2016 року

Про внесення змін до

бюджету міста Гадяч

на 2016 рік

Докладніше »

-->