Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

груд
23
2016

Друге пленарне засідання шістнадцятої сесії Гадяцької міської ради 21.12.2016 року

21 грудня 2016 року в залі засідань міської ради відбулася шістнадцята сесія (друге пленарне засідання) міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 24 депутата з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, голови вуличних та будинкових комітетів, представники державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Основними питаннями розгляду на сесії були: затвердження бюджету міста на 2017 рік та Програми економічного та соціального розвитку міста на 2017 рік. Всього розглянуто 25 питань, з них 10 питань із земельних відносин.

Після активного обговорення проектів рішень був затверджений бюджет міста та Програма соціально-економічного розвитку.


Пленарному засіданню депутатів передували спільні засідання постійних депутатських комісій та виконавчого комітету міської ради. 19 грудня відбулося спільне засідання комісій: з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова комісії - Л.Б.Голуб) та з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова комісії – В.Д.Мотрич). 20 грудня відбулося спільне засідання депутатських комісій: комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова комісії – О.А.Боцула), з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова комісії – М.М.Лепський), з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, зв`язків із засобами масової інформації (голова комісії – А.В.Саченко) та виконавчого комітету міської ради. На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, щодо бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік та інших рішень, що виносились на розгляд другого пленарного засідання шістнадцятої сесії.

Основними доповідачами на засіданнях комісій були керівники структурних підрозділів міської ради: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О.

Рішення, прийняті на другому пленарному засіданні шістнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 21.12.2016

1. Про бюджет міста Гадяч на 2017 рік.

2. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Гадяч на 2017 рік.

3. Про Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі міста Гадяч на 2016-2020 роки.

5. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у місті Гадяч на 2017-2018 роки.

6. Про внесення змін до міської Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Гадяч на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017 рік.

8. Про затвердження штатного розпису апарату Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.

9. Про передачу з балансу МКП «Комунсервіс» необоротних активів на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

10. Про безкоштовну передачу основних засобів (тротуарів) з балансу міської ради на баланс МКП «Комунсервіс».

11. Про виділення коштів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» з бюджету міста для виплати грошової винагороди педагогічним працівникам училища.

12. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік.

13. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0606 га, з метою передачі її у власність гр. Липівцю Сергію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,122, землі житлової та громадської забудови.

15. Про надання дозволу гр. Филь Ользі Миколаївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-б, землі житлової та громадської забудови.

16. Про надання дозволу гр. Литвиненко Людмилі Вікторівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,21, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Ситніку Юрію Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з метою передачі її в користування на умовах оренди строком на 10 років площею 0,1139 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вул. Л.Українки, 10 землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Горбачевській Ангеліні Якимівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (обслуговування господарської будівлі), за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42 (біля квартири № 6), землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу ФОП Мотрич Юрію Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі з метою передачі її в оренду площею 0,00134 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Дружби, 12-а землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Оксьому Олександру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми - рекламного стенду за адресою: м. Гадяч, вул. Героїв Майдану (Малий круг).

21. Про відмову в наданні дозволу гр. Ганусу Івану Яковичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Полтавська,134-б, землі житлової та громадської забудови.

22. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Ігорю Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення торгівельного павільйону орієнтовною площею 0,0030 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана, землі житлової та громадської забудови.


груд
21
2016

Питання, порядку денного, розглянуті на засіданні шістнадцятої сесії (друге пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 21.12.2016

1. Про бюджет міста Гадяч на 2017 рік.

2. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Гадяч на 2017 рік.

3. Про Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі міста Гадяч на 2016-2020 роки.

5. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у місті Гадяч на 2017-2018 роки.

6. Про внесення змін до міської Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Гадяч на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017 рік.

8. Про затвердження штатного розпису апарату Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.

9. Про надання пільги орендарю Кредитній Спілці «Надія» по платі за оренду частини будівлі банно-прального комбінату на 2017 рік.

10. Про передачу з балансу МКП «Комунсервіс» необоротних активів на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

11. Про безкоштовну передачу основних засобів (тротуарів) з балансу міської ради на баланс МКП «Комунсервіс».

12. Про виділення коштів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» з бюджету міста для виплати грошової винагороди педагогічним працівникам училища.

13. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік.

14. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

15. Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0296 га, із земель комунальної власності Гадяцької міської ради гр. Трачук Тетяні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,15, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комерційне використання), землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0606 га, з метою передачі її у власність гр. Липівцю Сергію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,122, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Филь Ользі Миколаївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-б, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Литвиненко Людмилі Вікторівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,21, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Ситніку Юрію Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з метою передачі її в користування на умовах оренди строком на 10 років площею 0,1139 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вул. Л.Українки, 10 землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Горбачевській Ангеліні Якимівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (обслуговування господарської будівлі), за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42 (біля квартири № 6), землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу ФОП Мотрич Юрію Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі з метою передачі її в оренду площею 0,00134 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Дружби, 12-а землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу гр. Оксьому Олександру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми - рекламного стенду за адресою: м. Гадяч, вул. Героїв Майдану (Малий круг).

23. Про відмову в наданні дозволу гр. Ганусу Івану Яковичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Полтавська,134-б, землі житлової та громадської забудови.

24. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Ігорю Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення торгівельного павільйону орієнтовною площею 0,0030 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана, землі житлової та громадської забудови.

25. Різне.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на шістнадцятій сесії (друге пленарне засідання) міської ради сьомого скликання 21.12.2016.

Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч у 2017 році.

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шістнадцята сесія сьомого скликання перше пленарне засідання)

РІШЕННЯ

08 грудня 2016 року

Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч у 2017 році.

Докладніше »

Туристичний маршрут «Лесиними стежками».

Там, де річки Псел і Грунь зливаються в одне, на мальовничій Полтавщині знаходиться колишня гетьманська столиця України ‒ славне місто Гадяч. Саме тут, 22 жовтня відбулося відкриття туристичного маршруту «Лесиними стежками».

Цей маршрут чудово розкриває історію та життя славетного писемного роду Драгоманових, відомого ще з часів гетьманщини.

Екскурсія починається з Драгоманівської гори, де туристична група має змогу побачити пам’ятний знак на місці колишньої садиби Драгоманових, та дізнатися історію життя родини знаменитих письменників.

Далі дорога тягнеться до Замкової гори. Це одне з найвеличніших місць Гадяча, яке таїть у собі безліч таємниць. У 1663-1668 роках тут була резиденція гетьмана Івана Брюховецького. Він укріплює фортецю, зводить дерев’яний палац, церкву. Багато років тому, саме на цьому місці любили бігати Олена Пчілка і М. Драгоманов, та милуватися величним Пслом.

Після Замкової гори, пропонується відвідати історико-краєзнавчий музей. Проводиться екскурсія у відділі родини Драгоманових.

Серед експонатів можна побачити фрагмент вишитої руками Лариси Косач чоловічої сорочки і привезену нею з Єгипту статуетку «Єгиптянка», дубовий меблевий гарнітур з дому Драгоманових, книги з особистої бібліотеки Драгоманова.

З історико-краєзнавчого музею екскурсія продовжується через місто до Зеленого Гаю.

Під час переїзду туристів, екскурсовод розповідає про деякі цікаві місця пов’язані з родиною Драгоманових. У Зеленому Гаю, у дачному будинку жила і творила Леся Українка.

Нині там встановлено пам’ятний знак. На честь 170-річчя від дня народження М.П. Драгоманова відкрито пам’ятний знак, збудовано альтанку та амфітеатр. Щороку проводиться обласне літературно-мистецьке свято «Дивоцвіт Лесиного гаю».

Із Зеленого Гаю туристи прямують до Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки, де відкрита кімната-музей Лесі Українки. В 1861 році з ініціативи М.Драгоманова, І. Білик, С. Метлинського була створена Гадяцька книгозбірня. У списках читачів за 1887 рік ‒ Єлизавета Іванівна Драгоманова, бабуся Лесі Українки, бувала в бібліотеці і сама Леся. Це остання зупинка туристичного маршруту «Лесиними стежками».Гадяцький історико-краєзнавчий музей вул. Лесі Українки, 16, м. Гадяч, 37300


тел. (05354) 3-10-01


Електронна адреса: muzey.gadyach@ukr.net

груд
19
2016

Порядок денний шістнадцятої сесії (друге пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 21.12.2016 року.

ПРОЕКТ

1. Про бюджет міста Гадяч на 2017 рік.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік.

3. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Гадяч на 2017 рік.

4. Про Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі міста Гадяч на 2016-2020 роки.

6. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у місті Гадяч на 2017-2018 роки.

7. Про внесення змін до міської Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Гадяч на 2016-2020 роки.

8. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017 рік.

9. Про затвердження штатного розпису апарату Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.

10. Про надання пільги орендарю Кредитній Спілці «Надія» по платі за оренду частини будівлі банно-прального комбінату на 2017 рік.

11. Про безкоштовну передачу основних засобів (тротуарів) з балансу міської ради на баланс МКП «Комунсервіс».

12. Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0296 га, із земель комунальної власності Гадяцької міської ради гр. Трачук Тетяні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,15, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комерційне використання), землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0606 га, з метою передачі її у власність гр. Липівцю Сергію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,122, землі житлової та громадської забудови.

14. Про надання дозволу гр. Филь Ользі Миколаївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-б, землі житлової та громадської забудови.

15. Про надання дозволу гр. Литвиненко Людмилі Вікторівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,21, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

16. Про надання дозволу гр. Горбачевській Ангеліні Якимівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (обслуговування господарської будівлі), за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42 (біля квартири № 6), землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Ганусу Івану Яковичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Полтавська,134-б, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу ФОП Мотрич Юрію Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі з метою передачі її в оренду площею 0,00134 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Дружби, 12-а землі житлової та громадської забудови.

19. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Ігорю Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення торгівельного павільйону орієнтовною площею 0,0030 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана, землі житлової та громадської забудови.

20. Різне.

-->