Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

січ
19
2017

ДНЗ № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради відсвяткував свій День народження

Дитячий садок – це маленька країна, де свої закони, звичаї, традиції, свята. Одне з найбільших з них – День народження дошкільного навчального закладу. 19 січня 2017 року великим святковим заходом відзначив своє 34-річчя ДНЗ № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради. Працівники садочка серйозно готувались до свята: на першому поверсі гостей зустрічала виставка малюнків, поробок дітей, а концертна зала була яскраво прикрашена. Незабутнє враження створювали радісний гомін дітлахів та привітні посмішки працівників закладу.

Як і годиться, на іменини закладу завітали гості – начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Калевич Н.В.

Бутенко С.М. подякував колективу закладу за самовіддану працю, життєвий оптимізм, побажав берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному навчальному закладу – високих результатів у навчанні та вихованні маленьких гадячан.

Майборода С.М. подякував закладу за злагоджену творчу працю, виховання підростаючого покоління та побажав усім здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди.

Почесні гості завітали на ювілей не з порожніми руками, а подарували «Дзвіночку» бойлер.

Завідувач ДНЗ Рубан М.І. у своєму виступі подякувала колективу за сумлінну працю та щире ставлення до роботи.

Для присутніх і гостей була представлена концертна програма – справжнє свято за участю вихованців та педагогічних працівників, які є головним активом дитячого садка. У такий чудовий день у ДНЗ панувала прекрасна атмосфера. На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували вірші, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров'я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята!

січ
17
2017

У м. Гадячі з робочим візитом перебували директор та методисти Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

16 січня 2017 року у м. Гадячі з робочим візитом перебували директор та методисти Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Під час візиту відбулися зустрічі директора РЦОЯО Сидоренка О.Л. з міським головою Нестеренком В.О. і начальником відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенком С.М., у ході яких було конкретизовано завдання з підготовки загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча та міських служб до роботи пунктів тестування ЗНО у 2017 році.

На базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради проведено робочу нараду з керівниками та педагогічними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів міста та району, де було обговорено результати ЗНО-2016 та визначено основні організаційні заходи підготовки до проведення ЗНО-2017.

Випускників 11-х класів та їх батьків працівники Харківського РЦОЯО Семеновська К.С. та Несвітайло О.Ю. ознайомили з характеристиками сертифікаційних робіт ЗНО-2017, порядком формування порогового балу «склав/не склав» та його вплив на результати ЗНО, форматом та оцінюванням тестових завдань та особливостями ЗНО-2017.

Представники Харківського РЦОЯО відвідали також Гадяцьку спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, зустрілися з директором Беседою О.Г. та провели нараду з випускниками та педагогами закладу.

Організаційний та методичний супровід візиту забезпечувала методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Ємець С.М.

січ
13
2017

Інформація про результати проведення перевірки Руденко Лариси Павлівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Руденко Лариси Павлівни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Руденко Л.П. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

-->