Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про скликання сімнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30 січня 2017 року № 14- р

Про скликання сімнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

січ
27
2017

Проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» навчальних закладів м. Гадяча

Відповідно до Плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на 2016/2017 навчальний рік 26 січня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» навчальних закладів м. Гадяча «Розвиток фізичних якостей учнів на уроках фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни».

У методичному заході брали участь представники 4 загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського та Гадяцького вищого професійного аграрного училища.

Методичний захід відкрив методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., який ознайомив присутніх з програмою роботи семінару-практикуму.

Про історію та спортивні досягнення школи, досвід роботи вчителів фізичної культури презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кононенко О.Г.

Учениця 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кузьменко Анна представила дослідження МАН «Фізіологічні основи нормування навантажень у фізичному вихованні дітей середнього шкільного віку» (науковий керівник Білоцерківець В.І.).

У практичній частині заходу вчителі мали змогу відвідати відкритий урок фізичної культури у 5-А класі «Волейбол. Технічні прийоми у волейболі» (вчитель фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова Соловйов Андрій Олександрович) та фрагмент уроку курсу «Захист Вітчизни» у 10 класі «Стройова підготовка. Стройові прийоми і рух без зброї» (вчитель курсу «Захист Вітчизни» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білоцерківець Володимир Іванович).

У роботі семінару-практикуму також приймав участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В.

Проведення міських методичних заходів сприяє підвищенню професійної майстерності педагогічних працівників, адже за підсумками методичного заходу методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту

Гадяцької міської ради підготовлено методичні рекомендації для вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» для практичного використання у роботі.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку всьому педагогічному колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 за допомогу в організації та проведенні семінару-практикуму.

січ
26
2017

Відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів ДНЗ

24 січня 2017 року на базі ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів.

На методичному засіданні розглядався цілий ряд актуальних питань, зокрема: голова ММО Морквич З.В. звітувала про роботу міського методичного об’єднання за І семестр 2016/2017 н.р.; про підготовку до атестації педагогічних працівників ДНЗ у 2016/2017 н.р. розповіла методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Аколович Т.П.; питання «Про особливості організації навчально-корекційної роботи з дітьми-логопатами на логопедичному пункті» висвітила вчитель-логопед методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Пищалка Я.О.

Окрім цього, педагогічні працівники дошкільного навчального закладу № 10 «Казка» Гадяцької міської ради презентували досвід дослідно-експериментальної роботи з питань реалізації дослідницьких проектів. Зокрема, відбулося представлення проектів «Виховання в дітей загальнолюдських цінностей у контексті гуманізації педагогічного процесу» (вихователь ДНЗ №10 «Казка» Яремченко Т.І.), «Гадяч – найкраще місто у світі» (вихователь ДНЗ №10 «Казка» Уніженна Н.С.), «Гуманізація педагогічного процесу як важлива умова гармонійного розвитку особистості» (вихователь ДНЗ №10 «Казка Іщенко Г.І.), «Інтеграція LEGO – технологій у навчально-виховний процес» (вихователь ДНЗ №10 «Казка» Стельникович Н.П.).

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П. зауважила, що для ефективної організації проектної діяльності із дошкільниками, вихователеві необхідно мати високий показник професійної компетентності, вміло користуватися розвивальними технологіями навчання.

Також присутні переглянули майстер-клас вихователя Шелест О.Г. «Ангел в техніці квілінг», виставки дитячих творчих робіт дошкільного навчального закладу.

Оголошення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» та «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області

На підставі вимог чинного законодавства, а саме - Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», та відповідно до Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (внесення змін до генерального плану, план зонування території та розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту міста Гадяча), з метою забезпечення ефективної реалізації розроблення містобудівної документації міста Гадяча, раціонального використання території, створення повноцінного життєвого середовища, комплексного вирішення архітектурно-містобудівних проблем міста Гадяча, інвестиційної діяльності фізичних та юридичних осіб, врахування законних приватних, громадських та державних інтересів під час проведення містобудівної діяльності, збереження історико-культурного середовища міста, Гадяцькою міською радою був укладений договір №1151-01-1-2016 від 19.08.2016 року з ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» на виконання проектно-вишукувальних робіт «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» та договір № 3-16/П від 30.05.2016 року з ПОГ «ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ» на виконання проектно-вишукувальних робіт «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів».

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконком Гадяцької міської ради інформує про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області», яка розроблена на замовлення виконкому Гадяцької міської ради ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» та «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» яка розроблена на замовлення виконкому Гадяцької міської ради ПОГ «ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»

Детальне ознайомлення із проектом містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» та «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів», графічними матеріалами, у відповідному порядку, буде здійснюватись з 9 00 год. до 1200 год., в робочі дні, в приміщенні відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва за адресою вул. Українки Лесі, 3, каб. 10, тел. 2-14-29. Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій до проектів містобудівної документації – Вєтрова Поліна Олександрівна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва виконкому.

Пропозиції та зауваження подавати до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконкому Гадяцької міської ради згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, державних стандартів, норм і правил. Строк подання пропозицій з 25.01.2017р. по 27.02.2017р.

-->