Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(П'ята сесія сьомого скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

04 лютого 2016 року

Про внесення змін до

бюджету міста Гадяч

на 2016 рік

Докладніше »

січ
29
2016

Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній в органах виконавчої влади на лютий 2016 року

Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній в органах виконавчої влади на лютий 2016 року

Про скликання п'ятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 січня 2016 року № 15 - р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання п'ятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

січ
27
2016

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

27 січня 2016 року у Гадяцькій міській раді розпочато проведення перевірки щодо Римар Ольги Володимирівни, головного спеціаліста відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

січ
26
2016

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України - найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 40 років, а під час особливого періоду до 60 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Воно складається з окладів грошового утримання та додаткових видів грошового забезпечення.

На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 грн на місяць (в залежності від специфіки військової частини) вище ніж у військовослужбовців строкової військової служби.

Крім того:

— впровадження Урядом України з червня 2015року (Постанова КМУ від 14.05.2015 №406) грошову винагороду військовослужбовцям військової служби за призовом під час мобілізації при вступі на військову службу за контрактом 10000 – 13000 грн.

— один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного окладу грошового утримання;

— у разі відбуття в щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;

— при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:

— стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання;

— можливість кар’єрного зростання та отримання надбавки за професійну майстерність;

— можливість прийняття участі у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва;

— право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» (після закінчення терміну першого контракту);

— речове забезпечення у відповідності до визначених норм і термінів;

— безкоштовні обіди у робочі дні (або за бажанням отримання грошової компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду). Під час виконання заходів навчально-бойової підготовки у таборах та навчальних центрах — триразове харчування;

— отримання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військово-медичних закладах охорони здоров’я та членів їх сімей;

— право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік;

— можливість отримання безкоштовного житла за рахунок держави;

— щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 календарних днів (в залежності від вислуги років);

— можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту;

— отримання права на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або в разі досягнення ними на день звільнення зі служби 45-річного віку, за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба або служба в інших силових органах.

Військовослужбовці за контрактом мають можливість вільного пересування за межами військової частини у позаслужбовий час.

За детальною інформацією з даного питання звертатися до Гадяцького РВК м. Гадяч, вул. Гагаріна, 4 каб. 10, тел. 2-25-00.

-->