Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про заборону реалізації та використання на території м. Гадяч піротехнічних виробів, призначених для створення звукового ефекту

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19 лютого 2015 року № 38

Про заборону реалізації та використання на території м. Гадяч піротехнічних виробів, призначених для створення звукового ефекту

Докладніше »

лют
16
2015

Про звіт Гадяцького міського голови Тетяни Савченко про роботу в 2014 році.

14 лютого 2015 року в заповненому кіноконцертному залі «Дружба» відбувся звіт Гадяцького міського голови Тетяни Савченко про роботу в 2014 році.

В залі були присутні голова Гадяцької райдержадміністрації Олексій Матюшенко, голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, багато гадячан і гостей міста, працівники та члени виконкому, депутати міської ради.

Тетяна Миколаївна дуже детально і дохідливо розповіла про свою роботу, як міського голови, про роботу Гадяцької міської ради та виконавчого комітету. Уважно вислухали звіт міського голови присутні в залі.

По закінченню звіту бажаючі змогли виступити: дякували міському голові, задавали гострі запитання і озвучили життєво важливі проблеми.

На питання про нечищені тротуари, якість доріг, велику кількість бродячих собак на вулицях міста, безлад на центральному ринку, та інші проблеми відповідала Савченко Т.М. своїм виборцям.

Підсумковими були виступи голови райдержадміністрації Матюшенка О.В. та голови районної ради Нікітенка В.П.

Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів і мирних жителів на сході України, в зоні АТО.

По закінченню всіх виступів присутніх у залі запросили на концерт за участю аматорських колективів Гадяцького РБК..

Міський голова Савченко Т.М. щиро вдячна всім, хто виявив інтерес і знайшов можливість ознайомитись із звітом про роботу міської ради та виконкому за 2014 рік.

Про скликання сорок дев’ятої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

02 лютого 2015 року № 9 - р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання сорок дев’ятої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

Докладніше »

-->