Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

січ
13
2017

Інформація про результати проведення перевірки Руденко Лариси Павлівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Руденко Лариси Павлівни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Руденко Л.П. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

січ
6
2017

Проведено чергові засідання міських методичних об’єднань

05 січня 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча.

Розпочалися зібрання з вітальних слів працівників методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, після чого було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного засідань ММО.

Під керівництвом голів міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча, було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, а також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема:

1.Про аналіз роботи міських методичних об’єднань за І семестр 2016/2017 навчального року;

2.Про Концепцію Нової української школи;

3.Про підготовку до атестації педагогічних працівників у 2016/2017 навчальному році;

4.Про аналіз результатів ЗНО за 2016/2017 н. р. та підготовку до ЗНО-2017.

5.Про результати проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту МАН, Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсів.

Особливу увагу членів методичних об’єднань було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у навчальний процес. Також учасники обговорили порядок організації та проведення у 2017 році конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Всі учасники зібрання високо оцінили рівень проведення заходу та подякували Гадяцькій міській раді, відділу освіти, молоді та спорту і методичному кабінету за плідну співпрацю.

січ
5
2017

УВАГА!

На території Полтавської області очікується ускладнення погодних умов

За прогнозами Укргідрометцентру, внаслідок переміщення в Україну активного циклону з Чорного моря протягом 6-8 січня 2017 року на території Полтавської області очікуються сильні снігопади з утворенням снігового покриву висотою 25-30 см, відкладення ожеледі на дротах, деревах та дорогах.

9 січня 2017 року очікується послаблення та припинення небезпечних явищ. У зв’язку з такою ситуацією звертаємося до громадян з проханням обмежити рух автотранспорту по вулицях міста, щоб не перешкоджати роботі комунальних служб з розчистки автодоріг.

січ
5
2017

Рух пасажирського потягу відновлено

14 грудня 2016 року до Гадяцької міської ради звернулася начальник станції Гадяч ім. Сергієнка Н.Ю. Гавриленко з проханням посприяти у вирішенні питання щодо повернення курсування пасажирського потягу Гадяч ім. Сергієнка – Кременчук, який припинив рух 4 листопада 2016 року, що спричинило чимало незручностей для громадян нашого міста та району.

Для найшвидшого вирішення даної проблеми міська рада в свою чергу звернулася до народного депутата України Р.Д. Богдана з листом щодо можливої допомоги у відновленні залізничного сполучення Гадяч – Кременчук.

З 4 січня 2017 року рух пасажирського потягу Гадяч ім. Сергієнка – Кременчук відновлено.

Про бюджет міста Гадяча на 2017 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друге пленарне засідання шістнадцятої сесії сьомого скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2016 року

Про бюджет міста Гадяча на 2017 рік

Докладніше »

-->