Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
13
2017

Ремонт доріг продовжується

12 квітня підрядною організацією ТОВ «МІБ» розпочато підготовчі роботи для ремонту дороги по вул. Дружби.

квіт
12
2017

Проект порядку денного дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання від 20 04.2017 р.

Проект порядку денного дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання від 20 04.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі міста Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

4. Про внесення змін до Програми відшкодування частини відсоткової ставки за залученими кредитами для населення, ОСББ та ЖБК для виконання заходів з енергозбереження на 2017-2022 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

6. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за І квартал 2017 року.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

8. Про організацію оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді у 2017 році.

9. Про продовження договору оренди комунального майна гр. Шелист К.О.

10. Про продовження договору оренди комунального майна гр. Островному О.Г.

11. Про звернення депутатів міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

12. Земельні питання.

13. Різне.

квіт
12
2017

Ремонт доріг і тротуарів розпочато

Шістнадцятою сесією міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2016 року прийнято Програму економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік. Нею передбачено значний об’єм робіт з капітального та поточного ремонту доріг, проведення реконструкції вже існуючих та будівництво нових тротуарів. Зокрема заплановано асфальтування доріг центральної частини міста (вул. Драгоманова, вул. Шевченка, вул. Гетьманська, вул. Полтавська та пл. Соборна). Роботи розпочато з ремонту дорожнього покриття по вул. Драгоманова, які виконує підрядна організація ПП ПВКП «Укревробуд 2013».

Цього річ до переліку доріг включені не тільки дороги центральної частини міста, а й околиць. Також планується виконати капітальний ремонт під’їзних доріг до багатоповерхових будинків.

Водночас ведуться паралельно роботи по облаштуванню тротуарних доріжок. Роботи розпочато з продовження будівництва тротуару на Сарському перехресті.

квіт
12
2017

Проведено засідання Школи молодого педагога дошкільних навчальних закладів м. Гадяча

Важливим елементом освітнього процесу дошкільного навчального закладу є прогулянки з дітьми. Основне завдання вихователя при проведенні прогулянок полягає в забезпеченні активної, змістовної, різноманітною та цікавою для вихованців діяльності. 11 квітня 2017 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради проведено засідання Школи молодого педагога дошкільних навчальних закладів міста Гадяча з теми «Прогулянка як вид діяльності дітей в процесі реалізації освітньо-виховних завдань Державного стандарту дошкільної освіти».

Питання, які розглядалися на засіданні: «Організація прогулянки в дошкільному навчальному закладі» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради), «Сучасний підхід до проведення прогулянки в дошкільному навчальному закладі» (керівник Школи молодого педагога – Сизьон К.Д., завідувач ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради), «Про методику проведення прогулянки з дітьми дошкільного віку» (Погоріла О.Б., вихователь-методист ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради).

Тематичною прогулянкою в середній групі порадувала молодих фахівців вихователь дошкільного закладу - Самченко В.М. Також Сизьон Катерина Дмитрівна провела майстер-клас «Організація розвивальної прогулянки». Засідання Школи молодого педагога ДНЗ завершилося вправою «Дерево підсумків» та обговоренням запитів щодо плану роботи Школи на наступний навчальний рік.

Підготувала: Т.П.Аколович

квіт
12
2017

Проведено І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я"

07 квітня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 у рамках І (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» проведено конкурс літературно-музичних-спортивних міні-композицій, який проводився з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативних проявів серед дітей та молоді, підтримки та виявлення талановитої молоді, підвищення рівня інформованості у дітей з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ-СНІД та впровадження нових форм організації дозвілля серед дітей та молоді.

Участь у заході взяли команди: «ЖИВЧИК» Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, «ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова, «ВЕСЕЛКА» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 і «ІМПУЛЬС» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4. Виступи команд відзначалися динамічністю, насиченістю змісту, відображенням духовно-культурних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними тенденціями, міні-композиції вдало костюмовані. Учасники команд висвітлювали в образній формі негативні наслідки паління, вживання алкоголю, наркотичних речовин, неправильного харчування, нехтування фізичного режиму та переваги здорового способу життя. Усім командам вдалося розкрити тему «Молодь обирає здоров’я!», сценарії були цікавими, насиченими виховним змістом, добре продуманими. За рішенням журі конкурсу І місце посіла команда «ЖИВЧИК» Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, команди «ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова та «ВЕСЕЛКА» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 розділили ІІ місце, команда «ІМПУЛЬС» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 – ІІІ місце.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 за допомогу в організації проведення заходу.

Підготував: В.В. Лисенко

-->