Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

бер
13
2014

ОГОЛОШЕННЯ

До відома гадячан!

15 березня 2014 року о 12 годині на площі Соборній відбудуться загальні збори жителів міста Гадяча.

Будуть розглянуті питання:

1. Про пропозицію щодо перейменування вулиці Леніна у вулицю Героїв Майдану.

2. Про встановлення в місті Гадячі меморіалу Небесній Сотні.

3. Різне.

Міськвиконком
лист
19
2013

Святкування 350-річчя проголошення міста Гадяча гетьманською столицею України

19 листопада 2013 року, визначний для гадячан день, видався сонячним і святковим.

Докладніше »

лист
5
2013

Про скликання тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04 листопада 2013 року № 341-р

Про скликання тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

Докладніше »

жовт
31
2013

У районі відзначили Всеукраїнський День дошкілля

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вихователем дошкільного навчального закладу – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія.

Докладніше »

жовт
31
2013

У Гадяцькому районі готуються до святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

З метою належного відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підвищення соціального захисту та рівня життя найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни), 27 вересня 2013 року в районній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету. Докладніше »