Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про скликання восьмої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

06 травня 2016 року № 103 - р

Про скликання восьмої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

трав
5
2016

Поздоровлення ветеранів

Шановні ветерани Другої Світової війни

та мешканці міста!

Щиро вітаю Вас з величним святом, яке немеркнучою пам’яттю об’єднує цілі покоління, - Днем Великої Перемоги!

Сьогодні свої вітання та слова вдячності ми адресуємо перш за все ветеранам - фронтовикам, партизанам і підпільникам, трудівникам тилу, дітям війни - всім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття.

Ви всі - покоління Переможців. Для нас, спадкоємців Великої Перемоги, Ваше самовіддане служіння Вітчизні - яскравий приклад стійкості, мужності, героїзму.

Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними ветеранами.

Естафета подвигу – безсмертна, а зв’язок поколінь – нерозривний. Дорогі ветерани! Покоління, що не знали війни, низько вклоняються Вам за Ваш подвиг, за Велику Перемогу, на вівтар якої Ви поклали свою молодість, здоров`я, життя, бажаю міцного здоров’я, довгих років життя, родинного благополуччя та мирного неба над головою!

З глибокою повагою,

Міський голова В.О.Нестеренко

трав
5
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–березень 2016 року

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–березень 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

На 1 березня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення становила 23998 осіб. Упродовж січня–лютого 2016р. чисельність населення збільшилась на 9 осіб.

Збільшення чисельності населення міста відбулось виключно за рахунок міграційного приросту (19 осіб), водночас зафіксовано природне скорочення населення (10 осіб).

У січні–лютому 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1032 домогосподарствам, що в 1,7 раза більше від загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями (за рахунок домогосподарств, які звернулися за субсидіями у 2015р., але призначено їм було тільки у 2016р.), на загальну суму 1336,9 тис.грн.

У січні–лютому 2016р. населенням міста сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 4725,5 тис.грн, що становило 68,5% нара-хованих за цей період сум. Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг на кінець лютого 2016р. становила 4618,6 тис.грн.

Доходи населення

Упродовж лютого 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збі-льшилась на 12,5%, або на 1,3 млн.грн, і на 1 березня 2016р. становила 11,6 млн.грн, що на 41,5% більше показника на початок 2016р. Увесь борг утворено на економічно активних під-приємствах.

Транспорт

Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особа-ми-підприємцями) за січень–березень 2016р. скористалися 110,5 тис. пасажирів і виконано пасажирську роботу в обсязі 4,0 млн.пас.км.

Головне управління статистики у Полтавській області