Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

вер
16
2015

Поточний ремонт дороги по вулиці 50 років Жовтня (Гадяцької гори)

Поточний ремонт дороги по вулиці 50 років Жовтня (Гадяцької гори)

вер
15
2015

Поточний ремонт тротуару по вулиці Першотравневій, поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги житлового будинку по вул. Шевченка, 36

Поточний ремонт тротуару по вулиці Першотравневій

Поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги житлового будинку по вул. Шевченка, 36

вер
11
2015

Святкування Дня визволення міста

11.09.2015 р. в залі засідань міської ради відбулися урочистості з нагоди 72-ої річниці визволення міста Гадяча від фашистських загарбників. Відкрила зібрання міський голова Савченко Т.М. Звертаючись до ветеранів війни, запрошених, вона відмітила, що не віддаляють дні і роки нас від тих подій, коли війська радянської армії принесли мир і спокій громадянам нашого міста, звільнивши його від фашистських загарбників, бо зараз з нами знаходяться учасники бойових дій - наші земляки, чий подвиг ми вшановуємо сьогодні. Громада міста завдячує сьогодні ветеранам за їх мужність, звитягу, проявлені під час визволення сіл і міст нашої Батьківщини.

Учасників святкових заходів привітали також: голова райдержадміністрації О.В.Матюшенко, голова районної організації ветеранів І.І.Бережний, т.в.о. районного військового комісара Швець А.М. Вони вручили присутнім учасникам бойових дій відзнаки Президента України - медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників».

Для ветеранів війни прозвучали пісні, вірші, гуморески від аматорського колективу районного будинку культури «Золоте зерно». Після завершення урочистостей всі учасники поклали квіти до вічного вогню меморіального вогню комплексу «Слава» в міському парку «Перемога».

В заходах також взяли участь почесні громадяни міста Гадяча, представники підприємств, установ міста, громадських організацій, засобів масової інформації.

вер
9
2015

Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна Грунь, поточний ремонт тротуару по вулиці Лохвицькій

Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна Грунь, поточний ремонт тротуару по вулиці Лохвицькій

Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна Грунь

Поточний ремонт тротуару по вулиці Лохвицькій

вер
8
2015

Привітання гадячан з днем міста

Дорогі ветерани, шановні гадячани, гості!

В історії нашого рідного Гадяча 11 вересня особлива дата. Саме в цей день 72 роки тому місто було звільнене від фашистських окупантів. І хоч до остаточної Перемоги у Другій світовій війні ще залишалося два роки, на гадяцькій землі вже розпочиналося мирне життя. Ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих, в тім числі при звільненні Гадяча, за мужність, відвагу, стійкість, терпіння низько вклоняємося ветеранам, учасникам бойових дій, вдовам та тим, хто кував перемогу в тилу. Ми не зможемо назвати всіх поіменно, але подвиг Ваш буде жити у віках. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Визволення міста гадячани вважають другим днем його народження і вже багато років святкуємо його як День міста. В цьому році ми відзначаємо його в новому статусі - міста обласного значення.

Славне історичне минуле Гадяча, економічний потенціал сьогодення, козацький дух гадячан сприяли тому, що 13 травня 2015 року Верховною Радою України було проголосовано за надання Гадячу цього статусу.

Це повинно ще більше згуртувати нас, гадячан, навколо однієї мети - зробити наше місто процвітаючим, перспективним, привабливим, а його мешканців заможніми, успішними, істинними патріотами гадяцького краю та України.

Стосовно патріотизму нам вже сьогодні є з кого брати приклад. Коли на цілісність нашої держави посягли вороги, 147 гадячан стали на захист кордонів України. Вони з честю виконують свій громадянський обов’язок захищаючи всіх нас від проросійських сепаратистів та терористів. Слава героям!

Щиро вітаю всіх з Днем міста, зичу миру і щастя, добра і добробуту, родинного затишку і вірних друзів, святкового настрою та віри в майбутнє.

Зі святом!

З повагою

Міський голова Т.М.Савченко