Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
19
2017

Фахівці Гадяцького бюро допомогли встановити факт народження дитини на тимчасово окупованій території України

До Гадяцького бюро правової допомоги звернулася особа С. з проханням допомогти у вирішенні питання встановлення факту народження внучки на тимчасово окупованій території України.

Клієнтка розповіла, що їй було відмовлено у реєстрації народження дитини у відділі ДРАЦС за правилами ст. 13 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану». Відсутність свідоцтва про народження відповідного зразка створює перешкоди та робить неможливим вільне перетинання для дитини тимчасового кордону з АРК та порушує гарантовану державою свободу пересування.

Згідно зі ст. 2571 Цивільного процесуального кодексу України заява про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути подана батьками, родичами, їхніми представниками або іншими законними представниками дитини до будь-якого суду за межами такої території України незалежно від місця проживання заявника.

Статтею 257 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що заява фізичної особи про встановлення факту, що має юридичне значення, подається до суду за місцем її проживання.

Фахівець бюро Ірина Калініченко роз’яснила заявниці, які документи необхідно для цього зібрати та підготувала до суду заяву про встановлення факту народження дитини в порядку ст. 2571 ЦПК України.

Завдяки професійним діям керівника бюро та об’єктивного і неупередженого підходу суду до вирішення справи, рішенням Гадяцького районної суду Полтавської області від 28 березня 2017 року, встановлено факт народження внучки заявниці на тимчасово окупованій території України. На даний час клієнтка вже отримала свідоцтво про народження дитини встановленого зразка.

Таким чином, реалізовані та офіційно захищені законні права та інтереси, дитини, яка народилася на території України, що відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» є тимчасово окупованою.

Нагадуємо, що кожен може отримати безоплатну правову допомогу та скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції України, звернувшись до Гадяцького бюро правової допомоги за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка, 5 (2 поверх), номер телефону (05354) 3-25-05, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2017 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

Про внесення змін до

бюджету міста Гадяч

на 2017 рік

Докладніше »

Про внесення змін до Положення про порядок та умови списання майна комунальної власності територіальної громади м. Гадяч

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

Про внесення змін до Положення про порядок та умови списання майна комунальної власності територіальної громади м. Гадяч

Докладніше »

-->