Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

січ
5
2017

Рух пасажирського потягу відновлено

14 грудня 2016 року до Гадяцької міської ради звернулася начальник станції Гадяч ім. Сергієнка Н.Ю. Гавриленко з проханням посприяти у вирішенні питання щодо повернення курсування пасажирського потягу Гадяч ім. Сергієнка – Кременчук, який припинив рух 4 листопада 2016 року, що спричинило чимало незручностей для громадян нашого міста та району.

Для найшвидшого вирішення даної проблеми міська рада в свою чергу звернулася до народного депутата України Р.Д. Богдана з листом щодо можливої допомоги у відновленні залізничного сполучення Гадяч – Кременчук.

З 4 січня 2017 року рух пасажирського потягу Гадяч ім. Сергієнка – Кременчук відновлено.

Про бюджет міста Гадяча на 2017 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друге пленарне засідання шістнадцятої сесії сьомого скликання

РІШЕННЯ

21 грудня 2016 року

Про бюджет міста Гадяча на 2017 рік

Докладніше »

груд
30
2016

Шановні гадячани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, який подарував нам немало приємних миттєвостей, перемог і досягнень.

Нехай Новий 2017 рік буде ще більш щедрим на радісні події, добрі справи, успіхи та звершення.

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться радістю та Божим благословенням!

Нехай прийдешній рік принесе до Ваших родин мир, добро і радість, щастя та здоров'я, здійснення надій та заповітних бажань.

Веселих свят та щасливого Нового Року!

Міський голова В.О. Нестеренко

груд
30
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–листопад 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 листопада 2016р. становила 23930 осіб. Упродовж січня–жовтня 2016р. чисельність населення зменшилася на 59 осіб.

У січні–жовтні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 5004 домогосподарствам на загальну суму 1947,6 тис.грн.

Крім того, 29 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Доходи населення

Упродовж жовтня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 14,9%, або на 928,1 тис.грн, і на 1 листопада 2016р. становила 5282,2 тис.грн, що на 35,6% менше показника на початок 2016р. Увесь борг утворено на економічно актив-них підприємствах.

Внутрішня торгівля

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснювали діяльність із роздріб-ної торгівлі, за січень–вересень 2016р. становив 203344,6 тис.грн і в порівнянних цінах збі-льшився проти січня–вересня 2015р. на 30,3%.

Головне управління статистики у Полтавській області
груд
29
2016

Головна новорічна ялинка міста засяяла святковими вогнями

Сьогодні, 29 грудня, на площі Соборній офіційно відкрили новорічну ялинку міста. На відкриття головного атрибуту новорічних свят завітали мешканці та гості міста зі своїми дітьми.

Учасників святкового заходу із прийдешнім Новим 2017 роком та Різдвом Христовим привітав міський голова В.О. Нестеренко. Він побажав всім здоров'я, всілякого благополуччя, щастя, радості та веселих свят.

Дарували гостям святковий настрій Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Малеча мала змогу поводити хоровод навколо ялинки, пограти в ігри, взяти участь у конкурсній програмі та отримати від Діда Мороза чудові призи.

-->