Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
11
2016

Інформація про результати проведення перевірки Миколенко Людмили Андріївни

Інформація про результати проведення перевірки Миколенко Людмили Андріївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Миколенко Людмили Андріївни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Миколенко Л.А. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

квіт
11
2016

Інформація про результати проведення перевірки Москаленко Яни Миколаївни

Інформація про результати проведення перевірки Москаленко Яни Миколаївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Москаленко Яни Миколаївни, яка обіймає посаду начальника відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Москаленко Я.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

ПРОЕКТ МІСЬКОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2016-2020 РОКИ

ПРОЕКТ

ПРОЕКТ МІСЬКОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2016-2020 РОКИ

квіт
9
2016

Заходи з енергоефективності та енергозбереження в житловій сфері

Заходи з енергоефективності та енергозбереження в житловій сфері

квіт
8
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–лютий 2016 року

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–лютий 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

На 1 лютого 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення становила 24002 осо-би. Упродовж січня 2016р. чисельність населення збільшилась на 13 осіб.

Збільшення чисельності населення міста відбулось виключно за рахунок міграційного приросту (23 особи), водночас зафіксовано природне скорочення населення (10 осіб).

У січні 2016р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 779 домогосподарствам, що в 1,9 раза більше від загальної кількості до-могосподарств, які звернулися за субсидіями (за рахунок домогосподарств, які звернулися за субсидіями у 2015р., але призначено їм було тільки у 2016р.), на загальну суму 1028,4 тис.грн.

У січні 2016р. населенням міста сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 2961,7 тис.грн, що становило 56,4% нарахованих за цей період сум. Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг на кінець січня 2016р. становила 4733,8 тис.грн.

Доходи населення

Упродовж січня 2016р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збі-льшилась на 25,8%, або на 2,1 млн.грн, і на 1 лютого 2016р. становила 10,3 млн.грн. Увесь борг утворено на економічно активних підприємствах.

Транспорт
Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особа-ми-підприємцями) за січень–лютий 2016р. скористалися 69,9 тис. пасажирів і виконано па-сажирську роботу в обсязі 2,7 млн.пас.км.

Головне управління статистики у Полтавській області