Звернення громадян

За допомогою цієї форми Ви зможете зв'язатися з адміністрацією та отримати відповідь на своє запитання.

Ваше повідомлення з'явиться на цій сторінці після перегляду та надання відповіді адміністрацією.

Ваше iм'я:
Ваше запитання:
Введіть код підтвердження
(нижні символи)

Звернення громадян

2013-02-26 02:15:01
Ім'я:Михайло
Запитання:Родичі з Канади цікавляться-чи відкрився в Гадячі музей краєзнавчий(минулого разу ,коли вони приїздили в Україну,то велося будівництво).А я не знаю що і відповісти.Знаю,що в жовтні мов би було відкриття музею,але часто проїзджаю,то бачу що двері завжди зачинені.Чекаю відповіді.
Відповідь:Доброго дня, відкриття історико-краєзнавчого музею відбулося 14 жовтня 2012 року. Повідомляємо, що музей та постійно діючий виставковий центр у ньому розпочне роботу з травня цього року.
 
2013-02-24 19:22:35
Ім'я:Влад
Запитання:Чи потрібно чекати провідний інтернет в селі Сари?
Відповідь:За даною інформацією звертайтеся до провайдерів інтернету
 
2012-11-30 15:54:35
Ім'я:Ірина
Запитання:Чи можна в Гадячі зробити закордонний паспорт?І якщо так,то де?
Відповідь:На жаль, в Гадячі Ви не зможете зробити закордонний паспорт. Найближчі міста, де це можна зробити, Миргород та Полтава
 
2012-09-03 13:51:59
Ім'я:Олена
Запитання:адреса та телефон Гадяцького пансіонату для пристарілих
Відповідь:Гадяцький геріатричний будинок-інтернат для пристарілих, Полтавська область, місто Гадяч, вулиця Тельмана, 8. Директор Артеменко Федір Федорович (телефон (05354)2-24-39); бухгалтерія (телефон 2-26-42)
 
2012-07-23 18:46:04
Ім'я:Любов
Запитання: Керуючись Конституцією України та ст. 121 Земельного Кодексу України, чи Є можливість отримати земельну ділянку для будівництва житлового будинку в межах м.Гадяч ? Які документи порбно надати для отримання земельної ділянки? Заздалегіть вдячна за відповідь.
Відповідь:На даний час вільних земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво в місті Гадячі не має. Розробляється технічна документація на зміну цільового призначення (із сільськогосподарського на житлове будівництво) земельної ділянки площею 34 га за середньою школою № 4 в м. Гадячі. Реальні терміни виділення в вищезгаданому місці земельної ділянки під житлове будівництво – кінець 2013 року початок 2014 року.
 
2012-06-21 15:49:11
Ім'я:Жумабеков Ернар
Запитання:Уважаемые господа!
Я - Жумабеков Ернар, казах, 43 года. Проживаю в городе Алматы, Республика Казахстан.
Мой дед Жумабеков Рахимжан погиб во время Великой отечественной войны осенью 1943 года.
Очень долгое время мы не знали где и как он погиб.
По недавно найденной архивной справке он захоронен около села Лютенька Гадячского района Полтавской области.
По информации найденной в Интернете про это село знаю, что там есть мемориал и братская могила воинов.
К сожалению не могу найти информацию есть ли на мемориале фамилии погибших или списки захороненных там.
Есть ли у Вас есть возможность не могли ли бы Вы дать либо телефоны главы сельского управления или человека,
готового дать хоть какую-то возможную информацию.
Моей семье очень дорога память о нашем деде. И если есть подтверждение о месте его захоронения, то хотел бы
приехать за горстью земли с его могилы.
Очень надеюсь на понимание и Вашу помощь,
заранее благодарю за любую информацию от Вас.
Відповідь:Здравствуйте! По информации Лютеньского сельсовета данных о Вашем деде - Жумабекове Рахимжане у них нет. Вышлите копию архивной справки в Лютеньский сельсовет и они внесут дополнения на мемориальные плиты. Адрес: 37353, Украина, Полтавская область, Гадячской район, с. Лютенька, Лютеньский сельсовет
 
2012-02-05 09:40:11
Ім'я:Владислав
Запитання:Чи можна буде отримати допомогу від влади міста на розвиток сайту для громади(новини, статті, фотогалерея, форум, афіша, конкурси, акції та т.п.) Сайт уже розроблений, але розвиток потребує багато коштів (хостинг, домен, оплата за "движки", розкрутка).
Відповідь:Нажаль ми не можемо надати фінансову допомогу на розвиток сайту так, як займаємося розширенням свого. Крім цього повідомляємо, що міським бюджетом на 2012 рік не передбачено видатки для надання таких допомог.
 
2012-02-02 09:29:02
Ім'я:Игорь
Запитання:Есть ли в Гадяче нормальные кабельные интернет провайдеры?
Відповідь:На даний час в місті діють три інтернет провайдери: ПАТ "Укртелеком", ТОВ "Датагруп" та "Файберлінк"
 
2011-09-20 13:16:01
Ім'я:Оксана
Запитання:Чи встановлено адміністрацією Гадча замовлення на види та обсяги пільгових перевезень (за учнівським квитком) , у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, збитків від цих перевезень? Який розмір пільг для учнів? де можна ознайомитися з даним документом?
Відповідь:Питаннями перевезення учнів до школи по району займається відділ освіти (тел. 2-16-03, Лідовий Ігор Григорович). Міська рада замовлень на перевезення учнів в межах міста по пільгових тарифах АТП-15337 не надавала через відсутність коштів в міському бюджеті для відшкодування збитків від цих перевезень.
 
2011-07-12 15:17:00
Ім'я:Юрий
Запитання:Почему в Гадяче отвратительные дороги, да и в районе ??????
Відповідь:На цей рік передбачено з Державного Бюджету України 1908 тис.грн. на капітальний ремонт доріг в м. Гадячі. Основний розпорядник коштів Укравтодор, виконавець робіт Райавтодор. По мірі надходження коштів буде проводитись капітальний ремонт доріг в місті. За кошти міського бюджету виготовлена проектно-кошторисна документація на дороги, що підлягають капітальному ремонту. Всі проекти пройшли інвестекспертизу.
 
-->