Звернення громадян

За допомогою цієї форми Ви зможете зв'язатися з адміністрацією та отримати відповідь на своє запитання.

Ваше повідомлення з'явиться на цій сторінці після перегляду та надання відповіді адміністрацією.

Ваше iм'я:
Ваше запитання:
Введіть код підтвердження
(нижні символи)

Звернення громадян

2013-10-11 13:31:42
Ім'я:Олег
Запитання:На що розраховувати молодій сім'ї. Чі існують черги на житло або земельні ділянки? Якщо існують, то які потрібні документи, та куди треба звертатися з цими питаннями?
Відповідь:При міськвиконкомі є квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Вільних земельних ділянок поки що не має. Щоб стати на квартирний облік потрібно подати документи згідно чинного законодавства.
 
2013-08-07 11:36:55
Ім'я:Лариса
Запитання:Здравствуйте! Скажите пожалуйста, почему в городе отключают воду на ночь, и нельзя ли исправить такое положение вещей? Ведь это крайне неудобно! И еще вопрос: будет ли когда-нибудь в Гадяче полноценный общественный транспорт?
Відповідь:В цьому році планується встановити на станції ІІ-го підйому води енергозберігаючі насоси. На це передбачено в міському бюджеті кошти 256 тис.грн. Якщо не буде затримки з боку казначейської служби в Гадяцькому районі з проплати на заплановані заходи, то подачу води в нічний час буде відновлено.
 
2013-07-31 21:49:20
Ім'я:татьяна
Запитання:есть ли в г.Гадяч улица Степанська или Степашко?
Відповідь:В Гадячі є вулиця Степаненка.
 
2013-04-12 21:16:00
Ім'я:Паша
Запитання:
Як правильно писати заяву в КП "Гадяч-житло"
Відповідь:Заява пишеться на ім'я начальника КП "Гадяч-житло" Андрущенка В.В. з викладенням порушеного питання в довільній формі.
 
2013-04-12 18:17:23
Ім'я:Галина
Запитання:Жителі "Черемушек" запрошують нашу шановну голову міської ради на екскурсію по району.... Бажано на вихідні, в дощову погоду,щоб вона показала і навчила як можна переміщуватись по ріллю за відсутності тротуарів та доріг до центру міста...Дуже б хотілося поцікавитись чому за роки незалежності не проведено жодного демонтажу дитячих майданчиків ( не кажучи про нові), не зроблено ніде тротуарів...За 22 роки нічого не виділялося????
Відповідь:В міському бюджеті на 2013 рік передбачені кошти на ремонт частини внутрішньо-будинкових доріг, в тому числі і на "Черемушках"
 
2013-04-12 18:11:57
Ім'я:Іванна
Запитання:Скажіть будь ласка, чому наші комунальні служби "не удосужуються" позбирати сміття, яке люди прибирають біля магазинів, будинків ( багатоквартирних), біля центральних доріг... Попередні роки збирали в мусорні пакети, звичайно так дуже зручно, але ж територія не приватна????!!! Чому ніякого не має порядку??? І це у центрі міста!! Поприбирай , та й сам вивозь??
Відповідь:Кожного дня працівники МКП "Комунсервіс" вивозять сміття з вулиць міста відповідно до запланованого підприємством графіку.
 
2013-04-11 17:58:12
Ім'я:Олександра
Запитання:Де можна знайти детальну карту міста Гадяч, де вказано назви вулиць та номера будинків??
Відповідь:Для ознайомлення з картою міста Гадяч необхідно звернутися до спеціаліста І категорії міськвиконкому з земельних питань Бакути Володимира Петровича в кабінет № 11.
 
2013-04-03 19:07:19
Ім'я:Володимир
Запитання:Скажіть будь ласка, де можливо знайти інформацію про готелі (місцензнаходження, бажано фото номерів та ціни), а також служби таксі, що працюють в місті, як і за яким номером телефонувати щоб замовити.
Відповідь:Дану інформацію в повному обсязі можна знайти в новому телефонному довіднику міста.
 
2013-03-16 23:50:42
Ім'я:Світлана
Запитання:Підкажіть будь ласка, де можна знайти інформацію о попередніх мерах міста Гадяч. Хоча у виконкомі любого міста, така інформація є, доступна вона і в інтернеті. Цікавилася другими містами, у них списки мерів за останні 100 років синхронізвані і доступні. А за Гадяч тільки нинішній мер, да ще Пабат згадується. Дивилась у вас на сайті архіву, теж не має. Вібачте за турбуоту. Дякую.
Відповідь:На даний час інформація про попередніх мерів міста Гадяча доступна лише в державному архіві на паперових носіях. Електронна інформація про мерів (міських голів) для даної сторінки перебуває в розробці.
 
2013-03-06 21:51:03
Ім'я:Роман
Запитання:До кого можна звернутися з приводу купівлі земельної ділянки, яка належить міській раді? Цікавить контактний номер телефону та відповідальна особа.
Відповідь:Бакута Володимир Петрович, спецiалiст I категорії міськвиконкому (з земельних питань) тел. (05354) 2-14-57
 
-->