Звернення громадян

За допомогою цієї форми Ви зможете зв'язатися з адміністрацією та отримати відповідь на своє запитання.

Ваше повідомлення з'явиться на цій сторінці після перегляду та надання відповіді адміністрацією.

Ваше iм'я:
Ваше запитання:
Введіть код підтвердження
(нижні символи)

Звернення громадян

2016-11-30 07:01:23
Ім'я:Сергій
Запитання:За якою адресою розташоване кафе "Велес"
Відповідь:Кафе "Велес" знаходиться за адресою: м. Гадяч, площа Миру, 11-а
 
2016-11-01 06:05:57
Ім'я:Оксана
Запитання:Добрий день! Скажіть будь-ласка до кого звернутись, щоб облаштували в дворі дитячий майданчик і поставили хоч деякі качелі по вул. Швидкого, 11. Дякую.
Відповідь:Доброго дня! Рекомендуємо звернутись в письмовій формі до виконавчого комітету Гадяцької міської ради.
 
2016-02-12 13:00:09
Ім'я:Tamara
Запитання:Про перейменування вулиць: 50-років Жовтня хай буде Центральна, Жовтнева- Зелена, Свердлова-Підварська, ( Піщана, Підлісна), Калініна - Калинова,Бузкова,Радянська - Вишнева
Відповідь:Дякуємо за пропозиції.
 
2016-02-11 16:20:47
Ім'я:СтопКор
Запитання:Кому передали квартиру у власність, яка знаходиться по вулиці О. Коблянської, буд. 51-В, кв. 12 ???
Відповідь:Згідно рішення 46 сесії Гадяцької міської ради 6 скликання від 13.11.2014 р. квартиру №12 по вул. Кобилянської, 51-В прийнято у комунальну власність територіальної громади міста Гадяч.
 
2015-10-27 09:36:08
Ім'я:ТОМАШ
Запитання:Чому на Вашому сайті, офіційному сайті офіційної Гадяцької міської ради зовсім відсутні дані про місце розташування, телефонні номери керівництва виконкому, приймальні голови, самого голови, керівництва структурних підрозділів виконкому, електронні адреси тощо? На сайтах інших органів влади хоч закладочки зроблено, які добре видно, доступ до них не обмежений, а на Вашому ...
Відповідь:На нашому сайті в розділі "Виконавчий комітет" є інформація і про членів виконкому, і про посадових осіб виконкому з указанням телефонних номерів.
 
2014-01-18 18:45:42
Ім'я:Дмитро
Запитання:В газеты "Базар Медіа в Україні" в статті "Дороги будуть" наведені суми які які потрібні для ямкового ремонту вулиць це 972тис.+110тис.+300тис.+4млн.300тис.+304тис.+200тис. в сумі майже 6млн. грн. Надайте відповідь, куди йдуть такі кошти,адже яка якість доріг в нашому місті на собі відчув кожний мешканець. Для прикладу на цю суму можна викласти дорогу з Київської тротуарної плитки з урахуванням ціни плитки, піску, цементу та заробітної плати шириною 6 метрів і довжиною 5 км. Такому покриттю не потрібен ямковий ремонт так як в місці, де плитка просідає, її витягують, підсипають спец. суміш та забивають на місце. За роки використання коштів на ремонт доріг скільки кілометрів покриття можна було зробити?
P.S Всі люди розуміють,що від ямкового ремонту Ваша влада не відмовиться, оскільки так можна красти кошти з бюджету і проконтролювати це на практиці неможливо. Дякую.
Відповідь:Доводимо до Вашого відому, що тротуарна плитка не використовується для проїзної частини дорожного полотна. Сама назва говорить про її призначення. Відносно контролю. В минулому році фактичні об᾿єми виконаних робіт по ремонту доріг в місті були перевірені декілька разів різними контролюючими органами Полтавської області. В своєму питанні Ви вказуєте суму 6 млн грн. – це сума яка потрібна для ремонту доріг, а фактично в цьому році із державного бюджету планується субвенція в розмірі 824 тис грн. та 1 млн грн. із міського бюджету. Навіть на весь обсяг ямкового ремонту цих коштів недостатньо, не говорячи вже про нові дороги. Але якщо не ремонтувати ямки на дорозі то з ними може статися те ж, що і по вулицях Вокзальна та Тельмана.
 
2013-12-13 16:48:06
Ім'я:Олександр
Запитання:Скажiть будь-ласка, чому в нашому мiстi досi немае громадського транспорту? Адже мiсто не з двох вулиць складаеться, i добратися з одного кiнця в iнший не завжди зручно пiшки (а таксi теж не завжди будеш викликати)
Відповідь:Майже два роки в місті через день курсує міський мікроавтобус по маршруту "вулиця Молодіжна - вулиця Набережна Груні". Як правило, з вулиці Молодіжної автобус їде пустий, що наносить збитки міському комунальному підприємству . В інших маршрутах поки що потреби немає.
 
2013-10-17 21:30:36
Ім'я:Олег
Запитання:Скажіть будь-ласка хто входить до осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Чі кожна молода сімя може стати на чергу,чи ні, та які саме потрібні документи? Також чи будуть коли небудь вільні земельні ділянки. Яким сім'ям і які саме документи потрібні для того щоб стати на чергу?
Відповідь:Витяг із Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов:пункт 13. На квартирний облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов. Потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни: 1) забезпечені жилою площею нижче за рівень, що визначається виконавчими комітетами обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів разом з радами профспілок. Цей рівень періодично переглядається вказаними органами; 2) які проживають у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам. Перелік випадків, коли жилі будинки (жилі приміщення) вважаються такими, що не відповідають санітарним і технічним вимогам, визначається Міністерством житлово-комунального господарства УРСР, Міністерством охорони здоров'я УРСР і Держбудом УРСР; 3) які хворіють на тяжкі форми деяких хронічних захворювань, у зв'язку з чим не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім'ї. Перелік зазначених захворювань затверджується Міністерством охорони здоров'я УРСР за погодженням з Українською республіканською радою професійних спілок. Порядок видачі медичних висновків зазначеним хворим встановлюється Міністерством охорони здоров'я УРСР; 4) які проживають за договором піднайму жилого приміщення в будинках державного або громадського житлового фонду чи за договором найму жилого приміщення в будинках житлово-будівельних кооперативів; 5) які проживають не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності; ( Підпункт п'ятий пункту 13 в редакції Постанови КМ N 848 ( 848-93-п ) від 11.10.93 ) 6) які проживають у гуртожитках; 7) які проживають в одній кімнаті по дві і більше сім'ї, незалежно від родинних відносин, або особи різної статі старші за 9 років, крім подружжя (в тому числі якщо займане ними жиле приміщення складається більш як з однієї кімнати). ( Підпункт сьомий пункту 13 в редакції Постанови РМ N 69 ( 69-91-п ) від 25.03.91 )
 
2013-10-11 13:31:42
Ім'я:Олег
Запитання:На що розраховувати молодій сім'ї. Чі існують черги на житло або земельні ділянки? Якщо існують, то які потрібні документи, та куди треба звертатися з цими питаннями?
Відповідь:При міськвиконкомі є квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Вільних земельних ділянок поки що не має. Щоб стати на квартирний облік потрібно подати документи згідно чинного законодавства.
 
2013-08-07 11:36:55
Ім'я:Лариса
Запитання:Здравствуйте! Скажите пожалуйста, почему в городе отключают воду на ночь, и нельзя ли исправить такое положение вещей? Ведь это крайне неудобно! И еще вопрос: будет ли когда-нибудь в Гадяче полноценный общественный транспорт?
Відповідь:В цьому році планується встановити на станції ІІ-го підйому води енергозберігаючі насоси. На це передбачено в міському бюджеті кошти 256 тис.грн. Якщо не буде затримки з боку казначейської служби в Гадяцькому районі з проплати на заплановані заходи, то подачу води в нічний час буде відновлено.