Звернення громадян

За допомогою цієї форми Ви зможете зв'язатися з адміністрацією та отримати відповідь на своє запитання.

Ваше повідомлення з'явиться на цій сторінці після перегляду та надання відповіді адміністрацією.

Ваше iм'я:
Ваше запитання:
Введіть код підтвердження
(нижні символи)

Звернення громадян

2016-12-07 03:30:20
Ім'я:Дмитро
Запитання:Доброго дня. Хто в м.Гадяч керує прибиранням снігу на вулицях міста? пров.Садовий не чистився жодного разу, а біля ресторану Срібна підкова трактор відчищав сніг пів дня.
Відповідь:У нашому місті вулиці і тротуари чистить від снігу міське комунальне підприємство "Комунсервіс", директор Ємець Микола Олексійович. Крім того, згідно правил благоустрою міста Гадяча, утримання прилеглих та закріплених територій, приватних, орендованих та таких, що перебувають у користуванні, земельних ділянок, споруд, які на них розміщені, покладається на власників, керівників підприємств, установ, організацій, власників приватного житлового сектора та транспортних засобів. Межі прибирання, благоустрою та озеленення прилеглої території встановлюються від меж закріплених територій організацій, підприємств та установ міста до прибордюрної частини вулиць та доріг. При відсутності з будь-якого боку об’єктів і споруд іншої організації межа прилеглої території визначається на відстані 50 м від огорожі підприємства, організації і установи. Межею прилеглої території до кіосків, павільйонів, лотків визначається ділянка в радіусі 20 м від кута споруди. Межі закріплених додаткових територій та об’єктів загального користування визначаються рішеннями міськвиконкому. Причиною, яка не дає своєчасно прочистить провулок Садовий від снігу являється гілля дерев, які унеможливлюють рух трактора без пошкодження кабіни. Трактористи відмовляються туди їхати. Необхідно власникам садиб, в кого гілля дерев заважає проїзду техніки, обрізати його і в подальшому слідкувати щоб знов не заросло. Коли писалася Вам відповідь, то трактор вже поїхав на очистку провулку Садового. А біля ресторану "Срібна підкова" працював трактор не МКП "Комунсервіс", а приватного підприємця по договору із власником ресторана. Харлан 3-27-89
 
2016-12-02 02:07:57
Ім'я:Михайло
Запитання:Доброго дня. ЗМІ повідомляють:"В Украине, в многоквартирных домах без общедомовых теплосчетчиков, будут считать по новому принципу стоимость централизованного отопления." Це стосується міст, де не менше 50% будинків обладнані теплолічильниками.
А як щодо цього справи в Гадячі? Та і взагалі хотілося б розлогіше про реформування системи теплопостачання у місті. Дякую.
Відповідь:Як повідомило КПТГ «Гадячтеплоенерго» підприємство в своїй діяльності користується діючим законодавством. Станом на 01.12.2016 року зміни до законодавства, яке регулює оплату за теплопостачання по будинках, де відсутні засоби обліку теплової енергії, які передбачають нарахування по середньому значенню приладів обліку в цілому по місту, знаходяться в процесі розробки. Тел. для довідок абонентської служби КПТГ "Гадячтеплоенерго": 2-37-22.
 
2016-11-30 07:01:23
Ім'я:Сергій
Запитання:За якою адресою розташоване кафе "Велес"
Відповідь:Кафе "Велес" знаходиться за адресою: м. Гадяч, площа Миру, 11-а
 
2016-11-01 06:05:57
Ім'я:Оксана
Запитання:Добрий день! Скажіть будь-ласка до кого звернутись, щоб облаштували в дворі дитячий майданчик і поставили хоч деякі качелі по вул. Швидкого, 11. Дякую.
Відповідь:Доброго дня! Рекомендуємо звернутись в письмовій формі до виконавчого комітету Гадяцької міської ради.
 
2016-02-12 13:00:09
Ім'я:Tamara
Запитання:Про перейменування вулиць: 50-років Жовтня хай буде Центральна, Жовтнева- Зелена, Свердлова-Підварська, ( Піщана, Підлісна), Калініна - Калинова,Бузкова,Радянська - Вишнева
Відповідь:Дякуємо за пропозиції.
 
2016-02-11 16:20:47
Ім'я:СтопКор
Запитання:Кому передали квартиру у власність, яка знаходиться по вулиці О. Коблянської, буд. 51-В, кв. 12 ???
Відповідь:Згідно рішення 46 сесії Гадяцької міської ради 6 скликання від 13.11.2014 р. квартиру №12 по вул. Кобилянської, 51-В прийнято у комунальну власність територіальної громади міста Гадяч.
 
2015-10-27 09:36:08
Ім'я:ТОМАШ
Запитання:Чому на Вашому сайті, офіційному сайті офіційної Гадяцької міської ради зовсім відсутні дані про місце розташування, телефонні номери керівництва виконкому, приймальні голови, самого голови, керівництва структурних підрозділів виконкому, електронні адреси тощо? На сайтах інших органів влади хоч закладочки зроблено, які добре видно, доступ до них не обмежений, а на Вашому ...
Відповідь:На нашому сайті в розділі "Виконавчий комітет" є інформація і про членів виконкому, і про посадових осіб виконкому з указанням телефонних номерів.
 
2014-01-18 18:45:42
Ім'я:Дмитро
Запитання:В газеты "Базар Медіа в Україні" в статті "Дороги будуть" наведені суми які які потрібні для ямкового ремонту вулиць це 972тис.+110тис.+300тис.+4млн.300тис.+304тис.+200тис. в сумі майже 6млн. грн. Надайте відповідь, куди йдуть такі кошти,адже яка якість доріг в нашому місті на собі відчув кожний мешканець. Для прикладу на цю суму можна викласти дорогу з Київської тротуарної плитки з урахуванням ціни плитки, піску, цементу та заробітної плати шириною 6 метрів і довжиною 5 км. Такому покриттю не потрібен ямковий ремонт так як в місці, де плитка просідає, її витягують, підсипають спец. суміш та забивають на місце. За роки використання коштів на ремонт доріг скільки кілометрів покриття можна було зробити?
P.S Всі люди розуміють,що від ямкового ремонту Ваша влада не відмовиться, оскільки так можна красти кошти з бюджету і проконтролювати це на практиці неможливо. Дякую.
Відповідь:Доводимо до Вашого відому, що тротуарна плитка не використовується для проїзної частини дорожного полотна. Сама назва говорить про її призначення. Відносно контролю. В минулому році фактичні об᾿єми виконаних робіт по ремонту доріг в місті були перевірені декілька разів різними контролюючими органами Полтавської області. В своєму питанні Ви вказуєте суму 6 млн грн. – це сума яка потрібна для ремонту доріг, а фактично в цьому році із державного бюджету планується субвенція в розмірі 824 тис грн. та 1 млн грн. із міського бюджету. Навіть на весь обсяг ямкового ремонту цих коштів недостатньо, не говорячи вже про нові дороги. Але якщо не ремонтувати ямки на дорозі то з ними може статися те ж, що і по вулицях Вокзальна та Тельмана.
 
2013-12-13 16:48:06
Ім'я:Олександр
Запитання:Скажiть будь-ласка, чому в нашому мiстi досi немае громадського транспорту? Адже мiсто не з двох вулиць складаеться, i добратися з одного кiнця в iнший не завжди зручно пiшки (а таксi теж не завжди будеш викликати)
Відповідь:Майже два роки в місті через день курсує міський мікроавтобус по маршруту "вулиця Молодіжна - вулиця Набережна Груні". Як правило, з вулиці Молодіжної автобус їде пустий, що наносить збитки міському комунальному підприємству . В інших маршрутах поки що потреби немає.
 
2013-10-17 21:30:36
Ім'я:Олег
Запитання:Скажіть будь-ласка хто входить до осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Чі кожна молода сімя може стати на чергу,чи ні, та які саме потрібні документи? Також чи будуть коли небудь вільні земельні ділянки. Яким сім'ям і які саме документи потрібні для того щоб стати на чергу?
Відповідь:Витяг із Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов:пункт 13. На квартирний облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов. Потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни: 1) забезпечені жилою площею нижче за рівень, що визначається виконавчими комітетами обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів разом з радами профспілок. Цей рівень періодично переглядається вказаними органами; 2) які проживають у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам. Перелік випадків, коли жилі будинки (жилі приміщення) вважаються такими, що не відповідають санітарним і технічним вимогам, визначається Міністерством житлово-комунального господарства УРСР, Міністерством охорони здоров'я УРСР і Держбудом УРСР; 3) які хворіють на тяжкі форми деяких хронічних захворювань, у зв'язку з чим не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім'ї. Перелік зазначених захворювань затверджується Міністерством охорони здоров'я УРСР за погодженням з Українською республіканською радою професійних спілок. Порядок видачі медичних висновків зазначеним хворим встановлюється Міністерством охорони здоров'я УРСР; 4) які проживають за договором піднайму жилого приміщення в будинках державного або громадського житлового фонду чи за договором найму жилого приміщення в будинках житлово-будівельних кооперативів; 5) які проживають не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності; ( Підпункт п'ятий пункту 13 в редакції Постанови КМ N 848 ( 848-93-п ) від 11.10.93 ) 6) які проживають у гуртожитках; 7) які проживають в одній кімнаті по дві і більше сім'ї, незалежно від родинних відносин, або особи різної статі старші за 9 років, крім подружжя (в тому числі якщо займане ними жиле приміщення складається більш як з однієї кімнати). ( Підпункт сьомий пункту 13 в редакції Постанови РМ N 69 ( 69-91-п ) від 25.03.91 )
 
-->