Звернення громадян

За допомогою цієї форми Ви зможете зв'язатися з адміністрацією та отримати відповідь на своє запитання.

Ваше повідомлення з'явиться на цій сторінці після перегляду та надання відповіді адміністрацією.

Ваше iм'я:
Ваше запитання:
Введіть код підтвердження
(нижні символи)

Звернення громадян

2017-01-26 10:51:42
Ім'я:Ольга Віталіївна
Запитання:Яка ставка земельного податку затверджена сесією(якою №) на 2017 рік.Потрібна для заповнення декларації бюджетною установою. "Землі громадського призначення". У 2016 році була ставка 1
Відповідь:З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Гадяцької міської ради за посиланням http://rada.gadyach.org/page/pro-vstanovlennja-stavok-zemelnogo-podatku-na-zemelni-diljankami-riznih-kategorij-jaki-rozmishheni-na-teritoriyi-zemel-gadjackoyi-miskoyi-radi-na-2017-rik або в розділі прийняті рішення від 12 липня 2016 року
 
2017-01-21 07:51:40
Ім'я:Інна
Запитання:Чи можна у Гадячі зробити закордонний паспорт.Іскіки буде коштувати.
Відповідь:Даним питанням займається державна міграційна служба. За консультацією звертайтеся за адресою: м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 10. Контактний телефон 2-07-35. Поштова адреса: 5319@dmsu.gov.ua
 
2017-01-18 07:32:46
Ім'я:Людмила
Запитання:Яка ставка податку на нерухоме майно для юридичних осіб на 2017р. по Гадячу?
Відповідь:З рішенням «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч у 2017 році» можна ознайомитись на офіційному сайті Гадяцької міської ради в розділі «Прийняті рішення» від 20 грудня 2016 року або за посиланням http://rada.gadyach.org/page/no-title-61
 
2017-01-12 10:38:40
Ім'я:Ольга Віталіївна
Запитання:Яка ставка земельного податку затверджена сесією на 2017 рік.Потрібна для заповнення декларації бюджетною установою
Відповідь:Просимо уточнити для якого виду земель Вам потрібні ставки земельного податку (житлова, промисловість або землі громадського чи сільськогосподарського призначення, тощо)
 
2017-01-12 08:46:54
Ім'я:Василь
Запитання:Чому на вашому сайті відсутня інформація про вакантні посади?
Відповідь:На сайті Гадяцької міської ради відсутня інформація про вакантні посади, оскільки на даний час жодного конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування не оголошено.
 
2016-12-18 10:23:00
Ім'я:Віталік
Запитання:Шановний Володимир Олександрович! Ви обіцяли вул.Крупську внести в бюджет на 2017 рік, але нажаль ваші обіцянки це лише пусті слова. На нашій вулиці теж живуть люди, більшість із них пенсіонери які щодня бачать ту темноту і ями завглибшки в 30 см. Невже нічого не можна зробити? Надіюсь на вашу совість, з повагою Вуличний голова Вербовецький В.А.
Відповідь:Шановний вуличний голово Вербовецький В.А. Ремонт вулиці Крупської планується виконати у 2017 році, як і обіцяв міський голова.
 
2016-12-13 12:30:41
Ім'я:руслан
Запитання:а скажить будласка вулиця набережна псла 50 52 54 56 58 60 62 64 чому за скильки рокив ниразу не прочищалася техникою постийно ми своими силами лопатами вичищаемо чи це не вулиця?
Відповідь:Розчистку вулиць від снігу виконує МКП «Комунсервіс». Якщо десь не прочищено, то звертайтеся по тел.. 2-24-27; робіть заявку. Але знайте, що спочатку всі сили кидають на гору до мосту, потім центральні вулиці, тротуари, потім по мікрорайонам, тупикові вулички і провулки. Також треба мати на увазі, що техніка іноді ламається, а також і те, що роботи проводяться постійно під час снігопаду, а це буває іноді цілодобово, тому люди також потребують відпочинку. А Вашу вулицю сьогодні обов’язково прочистять.
 
2016-12-09 05:59:26
Ім'я:Дмитро
Запитання:Доброго дня. Хто на сьогодні є головним архітектором м.Гадяч та коли буде вільна ця посада?
Відповідь:У міській раді є відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету, начальником якого призначена за результатами конкурсу архітектор Вєтрова П.О.
 
2016-12-07 03:30:20
Ім'я:Дмитро
Запитання:Доброго дня. Хто в м.Гадяч керує прибиранням снігу на вулицях міста? пров.Садовий не чистився жодного разу, а біля ресторану Срібна підкова трактор відчищав сніг пів дня.
Відповідь:У нашому місті вулиці і тротуари чистить від снігу міське комунальне підприємство "Комунсервіс", директор Ємець Микола Олексійович. Крім того, згідно правил благоустрою міста Гадяча, утримання прилеглих та закріплених територій, приватних, орендованих та таких, що перебувають у користуванні, земельних ділянок, споруд, які на них розміщені, покладається на власників, керівників підприємств, установ, організацій, власників приватного житлового сектора та транспортних засобів. Межі прибирання, благоустрою та озеленення прилеглої території встановлюються від меж закріплених територій організацій, підприємств та установ міста до прибордюрної частини вулиць та доріг. При відсутності з будь-якого боку об’єктів і споруд іншої організації межа прилеглої території визначається на відстані 50 м від огорожі підприємства, організації і установи. Межею прилеглої території до кіосків, павільйонів, лотків визначається ділянка в радіусі 20 м від кута споруди. Межі закріплених додаткових територій та об’єктів загального користування визначаються рішеннями міськвиконкому. Причиною, яка не дає своєчасно прочистить провулок Садовий від снігу являється гілля дерев, які унеможливлюють рух трактора без пошкодження кабіни. Трактористи відмовляються туди їхати. Необхідно власникам садиб, в кого гілля дерев заважає проїзду техніки, обрізати його і в подальшому слідкувати щоб знов не заросло. Коли писалася Вам відповідь, то трактор вже поїхав на очистку провулку Садового. А біля ресторану "Срібна підкова" працював трактор не МКП "Комунсервіс", а приватного підприємця по договору із власником ресторана. Харлан 3-27-89
 
2016-12-02 02:07:57
Ім'я:Михайло
Запитання:Доброго дня. ЗМІ повідомляють:"В Украине, в многоквартирных домах без общедомовых теплосчетчиков, будут считать по новому принципу стоимость централизованного отопления." Це стосується міст, де не менше 50% будинків обладнані теплолічильниками.
А як щодо цього справи в Гадячі? Та і взагалі хотілося б розлогіше про реформування системи теплопостачання у місті. Дякую.
Відповідь:Як повідомило КПТГ «Гадячтеплоенерго» підприємство в своїй діяльності користується діючим законодавством. Станом на 01.12.2016 року зміни до законодавства, яке регулює оплату за теплопостачання по будинках, де відсутні засоби обліку теплової енергії, які передбачають нарахування по середньому значенню приладів обліку в цілому по місту, знаходяться в процесі розробки. Тел. для довідок абонентської служби КПТГ "Гадячтеплоенерго": 2-37-22.