Звернення громадян

За допомогою цієї форми Ви зможете зв'язатися з адміністрацією та отримати відповідь на своє запитання.

Ваше повідомлення з'явиться на цій сторінці після перегляду та надання відповіді адміністрацією.

Ваше iм'я:
Ваше запитання:
Введіть код підтвердження
(нижні символи)

Звернення громадян

2017-02-24 06:17:17
Ім'я:Віталій Сергійович
Запитання:Доброго дня!Чі можливо взяти земельну ділянку в м. Гадяч в оренду для встановлення кавового кіоску на автобусній зупинці,з облаштуванням місця зупинки?
Відповідь:Шановний Віталіє Сергійовичу! Згідно статті 5 Закону України "Про звернення громадян" у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Згідно статті 8 вище вказаного закону письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Пропонуємо Вам звернутися за інформацією у відділ архітектури, містобудування та ЖКГ Гадяцького міськвиконкому. З повагою Головний спеціаліст відділу організаційної і кадрової роботи міськвиконкому О.Римар.
 
2017-01-27 10:16:24
Ім'я:Ольга Віталіївна
Запитання:Дякую, але я запитувала про розмір ставки податку для "земель громадського призначення" для заповнення графи декларації , а в рішенні від 12 липня йдеться тільки про те, кому надано пільги
Відповідь: Розмір ставки податку вказано у додатку, який підсвічено синім кольором і який можна скачати собі на комп’ютер. Або скиньте свою електронну адресу на нашу офіційну електронну адресу gadyach_rada@meta.ua, щоб ми Вам вислали це рішення, або для довідок зателефонуйте завідувачу сектору земельних ресурсів Бакуті Володимиру Петровичу за телефоном 2-14-57.
 
2017-01-26 10:51:42
Ім'я:Ольга Віталіївна
Запитання:Яка ставка земельного податку затверджена сесією(якою №) на 2017 рік.Потрібна для заповнення декларації бюджетною установою. "Землі громадського призначення". У 2016 році була ставка 1
Відповідь:З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Гадяцької міської ради за посиланням http://rada.gadyach.org/page/pro-vstanovlennja-stavok-zemelnogo-podatku-na-zemelni-diljankami-riznih-kategorij-jaki-rozmishheni-na-teritoriyi-zemel-gadjackoyi-miskoyi-radi-na-2017-rik або в розділі прийняті рішення від 12 липня 2016 року
 
2017-01-21 07:51:40
Ім'я:Інна
Запитання:Чи можна у Гадячі зробити закордонний паспорт.Іскіки буде коштувати.
Відповідь:Даним питанням займається державна міграційна служба. За консультацією звертайтеся за адресою: м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 10. Контактний телефон 2-07-35. Поштова адреса: 5319@dmsu.gov.ua
 
2017-01-18 07:32:46
Ім'я:Людмила
Запитання:Яка ставка податку на нерухоме майно для юридичних осіб на 2017р. по Гадячу?
Відповідь:З рішенням «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч у 2017 році» можна ознайомитись на офіційному сайті Гадяцької міської ради в розділі «Прийняті рішення» від 20 грудня 2016 року або за посиланням http://rada.gadyach.org/page/no-title-61
 
2017-01-12 10:38:40
Ім'я:Ольга Віталіївна
Запитання:Яка ставка земельного податку затверджена сесією на 2017 рік.Потрібна для заповнення декларації бюджетною установою
Відповідь:Просимо уточнити для якого виду земель Вам потрібні ставки земельного податку (житлова, промисловість або землі громадського чи сільськогосподарського призначення, тощо)
 
2017-01-12 08:46:54
Ім'я:Василь
Запитання:Чому на вашому сайті відсутня інформація про вакантні посади?
Відповідь:На сайті Гадяцької міської ради відсутня інформація про вакантні посади, оскільки на даний час жодного конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування не оголошено.
 
2016-12-18 10:23:00
Ім'я:Віталік
Запитання:Шановний Володимир Олександрович! Ви обіцяли вул.Крупську внести в бюджет на 2017 рік, але нажаль ваші обіцянки це лише пусті слова. На нашій вулиці теж живуть люди, більшість із них пенсіонери які щодня бачать ту темноту і ями завглибшки в 30 см. Невже нічого не можна зробити? Надіюсь на вашу совість, з повагою Вуличний голова Вербовецький В.А.
Відповідь:Шановний вуличний голово Вербовецький В.А. Ремонт вулиці Крупської планується виконати у 2017 році, як і обіцяв міський голова.
 
2016-12-13 12:30:41
Ім'я:руслан
Запитання:а скажить будласка вулиця набережна псла 50 52 54 56 58 60 62 64 чому за скильки рокив ниразу не прочищалася техникою постийно ми своими силами лопатами вичищаемо чи це не вулиця?
Відповідь:Розчистку вулиць від снігу виконує МКП «Комунсервіс». Якщо десь не прочищено, то звертайтеся по тел.. 2-24-27; робіть заявку. Але знайте, що спочатку всі сили кидають на гору до мосту, потім центральні вулиці, тротуари, потім по мікрорайонам, тупикові вулички і провулки. Також треба мати на увазі, що техніка іноді ламається, а також і те, що роботи проводяться постійно під час снігопаду, а це буває іноді цілодобово, тому люди також потребують відпочинку. А Вашу вулицю сьогодні обов’язково прочистять.
 
2016-12-09 05:59:26
Ім'я:Дмитро
Запитання:Доброго дня. Хто на сьогодні є головним архітектором м.Гадяч та коли буде вільна ця посада?
Відповідь:У міській раді є відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету, начальником якого призначена за результатами конкурсу архітектор Вєтрова П.О.
 
-->