Звернення громадян

За допомогою цієї форми Ви зможете зв'язатися з адміністрацією та отримати відповідь на своє запитання.

Ваше повідомлення з'явиться на цій сторінці після перегляду та надання відповіді адміністрацією.

Ваше iм'я:
Ваше запитання:
Введіть код підтвердження
(нижні символи)

Звернення громадян

2017-11-12 22:27:10
Ім'я:Жуківець Микола Миколайович
Запитання:Доброго дня!
Підскажіть як відбувся розгляд моєї заяви стосовно виділення землі? А також як можливо сподіватися на обіцянки міського голови? Коли можна приходити та оформляти документи на землю? 8 років пройшло а відомостей немає.
Відповідь:Жуківцю Миколі Миколайовичу. На Ваше повторне звернення повідомляємо, що ваша заява щодо виділення земельної ділянки під житлове будівництво зареєстрована у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради. На даний час виділити земельну ділянки під житлове будівництво на території міста Гадяч не має можливості. Для виділення земельної ділянки під житлове будівництво учасникам АТО і іншим громадянам міста, міською радою необхідно виготовити план зонування і провести зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту (в районі школи № 4). Міською радою проводиться робота з метою виготовлення відповідної проектної документації для корегування генерального плану міста та зонування території. Після виготовлення відповідної документації на землю, Ваша заява буде розглянута на черговій сесії міської ради. З повагою Міський голова Нестеренко В. О.
 
2017-11-05 00:02:19
Ім'я:Опиханий Михайло Васильович
Запитання:Доброго дня! У мережі інтернет прочитав, що у Гадяцькому районі та у Полтавській області в цілому не вистачає лікарів. Якщо це правда, то у мене є пропозиція. Полягає вона в тому, що мій син закінчує навчання у Тернопільському медичному університеті ім. Горбачевського і має намір у подальшому працювати на теренах Центральної України, позаяк у західних областях дефіциту медичних кадрів не відчувається. Син хоче отримати спеціальність офтальмолога або невропатолога. Йому ще потрібно вчитися в інтернатурі. Зараз ми шукаємо варіанти його працевлаштування. Найкращим варіантом для нас була б, звичайно, згода органу місцевого самоврядування оплатити навчання в інтернатурі, а відтак - гарантоване місце роботи. Якщо у місті Гадяч або у вашому районі є така можливість - ми готові до співпраці.
З повагою, Михайло Опиханий
Відповідь:Доброго дня, Михайле Васильовичу! Дякуємо Вам за звернення. По Вашому питанню рекомендуємо звернутися напряму до Гадяцької центральної лікарні або до Гадяцької районної ради, оскільки Гадяцька ЦРЛ знаходиться в управлінні Гадяцької районної ради.
 
2017-10-14 17:34:06
Ім'я:Жуківець Микола Миколайович
Запитання:З 2008 року стою в черзі на видачу земельної ділянки під застройку. Але мені з року в рік кажуть що землі не має. В грудні 2017 року Мер пообіцяв гарантовано видати ділянку, але я її не отримав. За час стояння в черзі люди які подавали заяви в день видачі землі тут же отримували ділянку землі. Підскажіть мер виконає свою обіцянку чи потрібно звертатися на телебачення та в прокуратуру?!
Відповідь:Шановний Миколо Миколайовичу! Виконком Гадяцької міської ради повідомляє Вам, що виділити земельну ділянки під житлове будівництво на території міста Гадяч на даний час не має можливості. Для виділення земельної ділянки під житлове будівництво учасникам АТО і іншим громадянам міста, міською радою необхідно виготовити план зонування і провести зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту (в районі школи № 4). Міською радою проводиться робота з метою виготовлення відповідної проектної документації для корегування генерального плану міста та зонування території. Після виготовлення відповідної документації на землю, Ваша заява буде розглянута на черговій сесії міської ради. З повагою Міський голова Нестеренко В. О.
 
2017-10-14 17:13:23
Ім'я:Жуківець Микола Миколайович
Запитання:Доброго дня! Підскажіть на основі чого без моєї згоди в квартирі, де я маю частку власності 1/4 квартири ваші співробітники прописують сторонніх людей. Лише тому, що мій брат їх колишній однокласник?
Відповідь:Шановний Миколо Миколайовичу! Співробітники сектору реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб за місцем проживанням виконавчого комітету Гадяцької міської ради, який почав свою роботу 03.02.2016 року, в квартирі, де Ви зареєстровані, реєстрацію жодних осіб не проводили, в кінці 2016 року з цієї квартири були виписані Жуківець В.В., Жуківець О.Б., Жуківець Т.Б. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 3-27-89
 
2017-05-16 22:21:00
Ім'я:Анатолій Петрович Гузій
Запитання:22.01. 2007 року Гадячським Управлінням відділу земельних ресурсів мені було видано Державний акту на право власності на земельну ділянку серія ЯГ N 67731. 17.05.2015р. між Мною, як Орендодавцем і ТОВ Стандарт-Агро як Орендарем в особі директора Смірнова А.А. був укладений Акт прийому-передачі в оренду зазначеної земельної ділянки розташованої на території Сарівської сільської ради. Оригінал зазначеного Державний акту на право власності був мною переданий Дирекції ТОВ Стандарт-Агро для реєстрації зазначеного Доровору (що засвідчує видана мені ТОВ Стандарт-Агро розписка (знаходиться у мене) про необхідніть передачі мною оригиналу Державного акту на час переєстрації договору оренди земліна на новий термін з 0101.2015 по 31.12.2019 р..На мої неоднаразові звернення (в період з 2015 по цей час) до Дирекції ТОВ Стандарт-Агро про повернення мені оригиналу Державного акту була відповідь,що оригінал Державного акту ними загублений, але ТОВ Стандарт-Агро його поновить і поверне. Проте свої обіцянки ТОВ Стандарт-Агро не виконує і обманює і просто знущається надо мною. Допоможіть порадою, що мені далі робити і до кого звертатися.
Відповідь:Доброго дня! Шановний Анатолію Петровичу, рекомендуємо Вам звернутись до відділу Держгеокадастру у Гадяцькому районі Полтавської області Адреса: 37300 Полтавська область, м. Гадяч, вул. Шевченка, 8 тел.: (05354)2-16-30 E-mail: hadiach.pl@land.gov.ua Керівництво: В.о.начальника – Боцула Оксана Іванівна Графік прийому громадян начальником відділу: І, ІІІ тижні, вівторок, четвер – з 09:00 до 13:00; ІІ, ІV тижні, понеділок, середа – з 14:00 до 17:00. та в Сарівську сільську раду.
 
2017-04-11 04:43:40
Ім'я:Ника
Запитання:Где можно посмотреть график приема граждан по личным вопросам Нестеренком В.А.?
Відповідь:З графіком прийому громадян можна ознайомитись на офіційному сайті Гадяцької міської ради в розділі «Прийом громадян»
 
2017-04-09 07:25:40
Ім'я:Кольцова Наталка
Запитання:номер телефону вуличного Клочана О.С.
Відповідь:Доброго дня! За довідковою інформацією звертайтеся за телефоном 2-18-77 (Приймальня).
 
2017-04-05 06:05:57
Ім'я:Сергій Іванович
Запитання:Місцеві жителі вулиці Степаненко (початкові номери) провели прибирання прибудинкових територій а також від захаращеної чагарниками ділянки, прилеглої до Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Нібито добру справу зробили, але коли звернулись до представника міської ради за допомогою у вивезенні сміття, то отримали негативну відповідь, скоріше схожу на не приховане знущання: нам було запропоновано палити сміття, "бо так роблять всі", і при цьому "дихати на повні груди". Як вам таке? Питання просте: коли нарешті буде вивезене сміття?
Відповідь:Роботу треба завжди завершувати, тобто коли нагребли сміття, то треба його організувати і вивезти його на сміттєзвалище, тоді це буде добра справа в повній мірі. Зараз по всьому місту власники приватних садиб обрізають гілля і виносять на вулицю, щоб комунальники прибрали його, тобто придають додаткову роботу в цей час, коли потрібно прибрати все місто до свят невеликим колективом МКП «Комунсервіс». Представник міської ради пообіцяв вивезти сміття, яке знаходиться біля музею пізніше, коли буде можливість виділити техніку для цього.
 
2017-03-04 11:36:06
Ім'я:Леонід
Запитання:Прошу надати адресу відділу соціального забезпечення Гадячської районної адміністрацї
Відповідь:УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГАДЯЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ Юридична адреса: 37300, Полтавська обл., Гадяцький р-н, м. Гадяч, вул. 50 років Жовтня, 44 Телефон основний: (05354) 20654 Телефони контактні: (05354) 21475
 
2017-03-03 03:30:35
Ім'я:Людмила Анатоліівна
Запитання:Доброго дня.На вулиці більше 10 тепла, а батареі централізованого опалення розжарені. В квартирах така температура- що вікна відкриті і в день і в ночі.Хоча говорять про єкономію єнергоносіів.Ч ому не регулюеться опалення?
Відповідь:На звернення від 03.03.2017року адміністрація КПТГ «Гадячтеплоенерго» повідомляє, що котельні підприємства працюють згідно затвердженого графіка, відповідно до температури зовнішнього середовища. На сьогодні о 8-00 годині температура повітря була 0°С. При температурі вдень більше +8°С ( в середу) всі котельні міста зупинялися з 12-00 до 17-00 години. По питанню якості послуг із централізованого опалення, просимо заявників звертатися в усній чи письмовій формі до адміністрації нашого підприємства. З повагою директор КПТГ «Гадячтеплоенерго» О.І.Гавриленко
 
-->